Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhigyem?

Figyelt kérdés
valamelyik nap arra lettem figyelmes hogy a telojat az ágyon hagyta,amit egyébként sohasem szokott. Soha nem engedi a telojat a kezembe. Van egy lány akivel előttem össze járt szexelni! Folyton az életünkben van valamilyen módon vagy a párom keresi (egy alkalommal,hogy engem kibeszeljen) vagy a nő keresi őt. De azzal tisztában vagyok hogy engem szeret. A sex sem olyan, én nem tudok soha elmenni.. na mindegy.. szóval és Messenger üzenetet láttam annak isfelet hogy épp egyedül lesz itthon jöjjön erre mivel én orvosnál voltam.. O kibeszelte magát .. és most bizonytalan vagyok.. állítólag a nagybátyjaval bezselt aki a lany nevelo apja..
2018. nov. 2. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Tudnál értelmesen fogalmazni, és helyesen írni? Akkor talán még segítő válaszokat is kapnál.
2018. nov. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha összejár az exével, ráadásul kibeszél téged vele, akkor tuti nem szeret, felejtsd el. A nagybácsinak meg miért akkor kellene menni, amikor nem vagy otthon?
2018. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 2*Sü ***** válasza:

> valamelyik nap arra lettem figyelmes hogy a telojat az ágyon hagyta,amit egyébként sohasem szokott


És ez feljogosított arra, hogy belenézz, holott tudod, hogy nem engedné? Nem tűnik túl etikus magatartásnak a dolog.


> Soha nem engedi a telojat a kezembe.


Ami teljesen érthető lehetne. Mondjuk nálunk az van, hogy mindkettőnk telefonja jelszóval védett, de tudjuk egymás jelszavát vészhelyzet esetére. Bárki bármikor belenézhetne a másik telefonjába, és pont ezért nem tesszük meg. Ezt jelenti a bizalom. Meg azért sem, mert tudjuk, sok értelme nem is lenne…


> Van egy lány akivel előttem össze járt szexelni!


Hát ha valaki nem élete első párkapcsolatában van, akkor bizony vannak ilyenek. Nekem is, kedvesemnek is volt nemi aktusa a kettőnk találkozása előtt. Nyilván…


> Folyton az életünkben van valamilyen módon vagy a párom keresi (egy alkalommal,hogy engem kibeszeljen) vagy a nő keresi őt.


Ezzel sem feltétlenül van gond. Volt egy barátnőm, több, mint 7 évig voltunk együtt. Szakítottunk, egy ideig látni sem akartuk egymást, de megbékéltünk és remekül elvoltunk egymással meg másokkal éveken át, anélkül, hogy többet jelentett volna ez barátságnál. Miután ő összejött egy fiúval, én meg egy lánnyal, utána is találkoztunk, bár jellemzően inkább négyesben. (Igaz, itt benne volt a pakliban, hogy mind a négyen ugyanannak a közösségnek voltunk tagjai, így mindenki ismert már mindenkit.)


> De azzal tisztában vagyok hogy engem szeret.


Akkor mi a probléma? Amúgy a kérdés igazából az ám, hogy te szereted-e őt.


> A sex sem olyan, én nem tudok soha elmenni.. na mindegy..


A szex a párkapcsolat egy része. De van ennél fontosabb komponense is. Hogy te nem jutsz el az orgazmusig, az egy dolog. Attól még neki lehet jó vagy rossz, illetve lehet ez egy ideiglenes állapot, sőt lehet pont a kapcsolatotokból fakadó probléma.


> Messenger üzenetet láttam annak isfelet hogy épp egyedül lesz itthon jöjjön erre mivel én orvosnál voltam.. O kibeszelte magát .. és most bizonytalan vagyok..


Nem ettől vagy bizonytalan. Ha nem lennél bizonytalan, meg sem nézted volna, hogy kivel miről beszélget. De te nem adni akarsz a párodnak valamit, hanem kisajátítani és abban vagy bizonytalan, hogy ez nem sikerül. De gondold végig. Az, hogy ez kiderült, és te a szemére vetetted, az vajon mennyit segített a dolgon? Ettől ő most jobban szeret téged? Kötve hiszem. Nőtt vagy csökkent az esélye annak, hogy otthagy? Nem gondolom, hogy csökkent volna, hiszen nem szeretetet kapott tőled, hanem igényt és követelményt, és a embert ez inkább csak távolabb viszi a másiktól, mint közelebb.


Vegyük sorra, mik a lehetséges történések:


1. A barátod valóban a lány nagybátyjával beszélt. Ebben az esetben igazságtalan rágalmat kapott tőled. Nem hiszem, hogy ettől jobban szeretne.


2. A barátodnak a másik lánnyal való kapcsolatát nem zárta le, de szeretné lezárni mindenféle szex nélkül. Ennek lehet kifutása az, hogy le tudja a dolgot zárni, és ami a másik lányhoz kötötte, az már nem köti többé. Te meg ebbe tenyereltél bele, és ezt gátolod. Oké, lehet így is, csak akkor ez alapvetően nem az ő, hanem a te döntésed, a következmények egyedül a te felelősséged.


3. A barátod szexuális viszonyt folytat a lánnyal. Akkor mit tudsz tenni? Hiába kötöd meg, ez benne nem fog megváltozni. Nyilván van a párkapcsolatnak ilyen téren kizárólagossága, így alapos indok egy szakításra. De akkor meg az a jó, ha ez minél előbb megtörténik, és nem mérgezitek egymást még hosszú ideig féltékenységgel, titkolózással, meg az ebből fakadó boldogtalansággal. Igen, az is jobb a számodra, ha ő összejár azzal a lánnyal, és végül szakít veled.


Mit tudsz tenni? Hát a másik telefonjának a nézegetése, meg úgy a másik után való kémkedés, meg az így nyert információval való szembesítés nem vezet sehova. Ha úgy döntesz, hogy hagysz neki időt, akkor azt kell megértened, hogy neked a másik lánnyal nincs dolgod. Neked a pároddal van egyedül dolgod, ahhoz hogy igazán szeressen, éreznie kell a bizalmadat, szeretetedet, azt, hogy felnézel rá, hogy együtt érzel vele. A féltékenység mindezeknek az ellentéte, akár van alapja, akár nincs. Lehet pont a féltékenységed, – akár jogos – bizalmatlanságod fogja még inkább a másik lányhoz üldözni. Meg dönthetsz úgy is, hogy te nem akarsz ilyen párkapcsolatban élni, ahol nem tudsz megbízni a párodban. A mai korban ez egy vállalható döntés. Akkor viszont lépj ki a kapcsolatból, de akkor is legyél tudatában annak, hogy ez a te döntésed volt, nem másé.

2018. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!