Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnt a barátom, hogy tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a barátom, hogy tudnék ezzel megbirkózni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 22. Érdekes körülmények között ismerkedtünk meg, ő is elég érdekes életet élt, de én elfogadtam mert tudtam hogy a tettei ellenére egy nagyon jó ember. Pár hónapja eltűnt. Nyomoztak is az ügyben, de azok alapján amit kiderítették azt mondták hogy már biztosan nem él.

A szüleim nem tudtak a kapcsolatunkról, akkor tudták meg amikor kiborultam mert lezárták a nyomozást. Holttest nincs, de állítják hogy már biztosan nem él.

Apukám azt mondta, ilyen ember mint ő jobb is ha nincs már az élők sorában.

Azóta depresszióval küzdök, nem vagyok önmagam. Valahol mélyen legbelül bízom benne hogy él, és hazajön hozzám, de közben ott van az is, hogy kimondták, semmi esélye annak hogy életben legyen.

Hogy tudnék ezzel megbirkózni? A tehetetlenség, és a reménytelenség a legszörnyűbb.

Hogy lehetne elengedni valakit, aki lehet hogy él még valahol?



2018. nov. 2. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Be kell látnod, hogy vannak dolgok, mint a barátod "érdekes élete", amik nem férnek bele egy párkapcsolatba.


Ellenkező esetben számolnod kell azzal, hogy a párod egyszer csak eltűnik.


Az idő majd segít, addig tölts időt a barátaiddal és próbálj majd olyan férfit választani, ha elmúlt a gyász, aki tisztes életet él.

2018. nov. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy az a legjobb ember, aki "érdekes életet" él. Figyelj, ha ennyire gyanús ügyekbe keveredik, akkor talán jobb is, hogy nem kerültél bele mélyebben, mégha fájó is az eltűnése. Próbáld tisztázni magadban a fogalmakat! Sajnos, aki tisztességtelen életmódot folytat, annak előbb-utóbb meglesz a hátütütője. Lehet normálisan és törvénytisztelően is élni.

Egyébként olyat nem mondanak, hogy biztosan nem él valaki, ha nincs rá egyértelmű bizonyíték!

2018. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A rendőrség nem nyilvánít holttest hiányában senkit halottnak! Én legalábbis így tudom, vannak emberek akik évtizedekig csak eltűntnek vannak nyilvántartva, holott gyanús, hogy nincsenek az élők soraiban.


30N

2018. nov. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem mondták ki 100%-ra, de azok alapján amit tudnak nagyon kicsi az esélye hogy élve kerüljön elő, vagy előkerüljön egyáltalán.

Én meg valahol legbelül mégis érzem, hogy haza fog jönni hozzám.

2018. nov. 2. 14:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Értem :(

Nem tudok jobb ötletet, talán egy pszichológust kéne felkrresned, ilyen veszteséget mindig nagyon nehéz feldolgozni.


30N

2018. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az osztályfőnököm is ezt mondta, de iskolapszichológus sajnos nincs, másikhoz meg a szüleim nem akarnak vinni mondván nem vernek el annyi pénzt egy gyerekes hisztire és majd túl leszek rajta ha jön más.
2018. nov. 2. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Még ha valami csoda folytán haza is térne. Kell ez neked? Ha most túlélte a kalandját, biztos lehetsz benne, hogy újra megpróbálják eltenni láb alól. Netán túszul ejtenek téged, és a jó ég tudja, mit művelnek veled. Komolyan egy bűnöző barátnője akarsz lenni?
2018. nov. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Bármit megtennék érte. Teljesen mindegy hol, és hogyan, a lényeg hogy vele.

Nem tudom, de szerintem ha valaki tényleg megtalálja az igazit, akkor nem mond le róla.

2018. nov. 2. 15:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az igazit.... akit el kellett titkolni a szülők elől, ugye? Nekem az igazi egy olyan férfi, akit MINDENKI előbb büszkén vállalok.
2018. nov. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem az életvitele miatt nem tudtak róla, és nem titkoltuk csak a kapcsolatunk még nem volt abban a fázisban hogy bemutassam őt a szüleimnek. A kapcsolatunkat védtük csak
2018. nov. 2. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!