Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem gáz a párom viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem gáz a párom viselkedése?

Figyelt kérdés
Párom 34 éves, vett egy lakást magának. Megbeszéltük oda költözünk majd együtt, de én csak pár hónap mulva tudnék. Készen van a lakás, beköltözhető, de azt mondta addig anyukajaeknal szeretne maradni, amig én nem megyek oda. Kérdeztem az okot miért, mondta, mert nem szeret egyedül lenni, amikor itt alszom és utana elmegyek ő is rohan haza az anyjáékhoz. Furcsa számomra, hogy ennyire nincs igénye a külön életre, hogy a szüleivel így össze van nőve, és igy nem tud magával elleni..Mit gondoltok ?

2018. nov. 2. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked gáz, akkor miért vagy vele? Ja, mert szereted? Akkor fogadd el, hogy ő ilyen.

Vannak emberek, akik nem szeretnek egyedül lenni. Lehet, hogy anyuci pici fiacskája, de ha ez téged nem zavar, hisz összeköltözöl vele, és gondolom nem ebből az egyből derült ki, hogy ő ilyen, akkor most mi a problémád?

2018. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért zavar téged annyira, hogy nem akar nélküled beköltözni? Nagyon szar magányosan egyedül ott lenni valahol. Meg most mi van abban, hogy az anyjáékkal él? Össze akar költözni veled, de nem nélküled.

És össze is fog.

2018. nov. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért mert már erre is nehezen szanta ra magat, masreszt pedig igy is a szülei sokszor jarkalgatnak fel kerdes nelkul, ha itt vagyunk, veluk van 5 napot egy héten, és számomra meglepő ennyi idősen nem hiányzik neki az önnáló élet. Nem tamadom, csak erdekelt mit mondotok, mert en mar nagyon reg nem lakom anyuekkal, en igy szuperul erzem magam, és picit tartok attol, hogy ha össze is költözünk, akkor is ez lesz, hogy a szülők ennyire részesei lesznek az életünknek.
2018. nov. 2. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
💩💩💩
2018. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Ez így önmagában nem feltétlen gáz, számomra az a rész aggasztó, hogy képtelen kis időt is elviselni egyedüllétben (egyedüllét nem egyenlő magány), ami nekem nem túl szimpatikus (egyik nemnél sem). Persze nem ítélem el őket, mindenki másmilyen, de ismerek pár ilyen embert és számomra őrjítő az, ahogy ők élnek, hogy mindig van velük valaki. Én bekattannék tőle.


Igaz ők is attól, ahogy én vagyok, hogy kell a napi kis egyedüllét, még akkor is, ha az ember éppen kapcsolatban él. Feltéve, ha talál olyat aki ezt elviseli, vagy legalább tolerálja... Na ilyen személyt még nem találtam.

2018. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem is nagyon lehúzó egyedül lakni egy házban, lakásban.

Egyedül voltam, 3-4 nap és unalmamba mentem csavarogni, kaszinózni, inni. A párommal együtt meg évekig eszembe nem jut ilyesmi.

2018. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

#6


De ezt mégis hogy? A magány valóban őrjítő, de az társaságban is utolér, mivel a magány NEM ugyanaz, mint az egyedüllét.


De egyedül lenni egy lakásban nem őrjítő, sőt felszabadító. Magad ura vagy, mindenre jut idő, nem lehet unatkozni nagyon. De ez még nem magány, ha vanna barátaid, rokonaid és külön élő szerelmed.


És sosem éreztem ezt amit írsz, igaz "csak" fél éve élek egyedül, de jelenle a "soha többé mással"-t érzem. Kivéve, ha találok olyan szerelmet aki nem idegesítő vagy tart engem annak, pl. azért, mert vágyom napi szinten egy kis egyedüllétre is, egy másik szobában, alagsorban, padláshelyiségben, melléképületben - mindegy. Az egyedül töltött idő az életem részévé vált.

2018. nov. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem bírnám elviselni huzamosabban sem anyámmal, sem apámmal egy fedél alatt!

Van hogy egy hétig náluk vagyok, de kikészítő! Szerintem nem normális ha valaki ennyi idősen rögtön rohan a szüleihez, persze nem ítélem el, csak én nem vagyok ilyen. Egyedül is elvagyok.

F35

2018. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akik félnek magukban maradni, döntő többségben félnek saját maguktól, mert konfrontálódniuk kell a ténnyel, hogy magukat kell elszórakoztassák, vagy csak a gondolataik vannak épp velük.

Ezért menekülnek másokhoz, másoktól várják, hogy őket szórakoztassák.


Engem ez aggasztana, ha ilyen lenne a párom, mert azért mindenki igényel külön időt, vagy a barátaival is akar foglalkozni.


30N

2018. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!