Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El tudnátok ezt nekem magyarázni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok ezt nekem magyarázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma beszélgettük pár ismerőssel (nagyobb társaság volt). Szóba kerültek a párkapcsolatok. Én azon az állásponton voltam, hogy pártolom a házassági szerződést és nem szeretnék közös kasszát. Ezen kívül csak akkor kezdek valakivel, ha egy szellemi szinten vagyunk. Meg nem vagyok csak azért kapcsolatban, hogy elmondjam, van valakim, mert jól elvagyok egyedül, élvezem, hogy nem függök mástól semmilyen formában. Erre megkaptam, hogy IQ nulla, egocentrikus p*csa vagyok, aki majd 60 évesen sír egyedül, és rájön hol rontotta el. És legyek öngyilkos, ha valami nem sikerül, mert ezzel a mentalitással sok pofon fog még érni..


Nem tudom, mivel bántottam meg őket ennyire. Egyrészt úgy gondolom, a házassági szerződés mindkét felet védi. Másrészt meg huszonéve nézem, ahogy anyám szenved a közös kassza miatt. Azt meg végképp nem vágom, miért baj, ha egy lány nem akar bármi áron kapcsolatot. Nem félek, hogy egyedül maradok. Sok idős ismerősöm van, egyedül vannak és sokszor írígylem őket.


Szóval nagyon hálás lennék, ha elmagyarázná valaki, mivel húztam ki ennyire a gyufát!



2018. nov. 3. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Fel akartak szedni és le akartak nyúlni.

32/f

2018. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt kijelenteni nem lenne túl nagyképű? :D Csak furcsállom, hogy ennyire kibuktak.
2018. nov. 4. 00:05
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

De az lenne, csak 32/f nagyon elemében van ma... xd


Egyébként, egyetértek veled kedves kérdező, Én is így gondolkodom :D

2018. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Olvass a "sorok között"...
2018. nov. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem tudják ezt elképzelni. Nekik a közös kassza olyan lépés a kapcsolatban, mint az összeköltözés. A külön kassza mindig kicsit olyan, hogy arra biztosítod be magad, ha elváltok. A házassági szerződés is.

20 évesen még jó naivan hinni abban, hogy a te házasságod örökre szól. 😉 De nem árt józan ésszel átgondolni, hogy mi van, ha nem.

2018. nov. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bármi elöfordulhat. Sok ismerös van, akik 60 után válnak és olyan cirkusz van a pénzen.. Szerintem jó ezt idöben tisztázni. Senki nem tudja, kiböl mit hoz ki egy ronda szakítás. A külön kassza meg olyan, amire nekem szükségem van. Ennyi távolság nekem kell.
2018. nov. 4. 11:04
 7/13 anonim ***** válasza:
A váláskori cirkusz a pénzen és a közös kassza elutasítása ugyanazon okra vezethető vissza.
2018. nov. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Fene tudja. Amit itt olvasok, az nekem nem kapcsolat, hanem börtön. Én itthon nem ezt láttam. Amúgy meg én ezekben nem látok problémát. Mármint a legtöbben elválnak. Akkor meg ne legyen huzavona. Másrèszt, minden általánosítás nélkül, én egy sráccal állatira megégettem magam. Mindent én álltam, nálam lakott, nem szállt be a rezsibe aztán szakításkor állítólag mégis én nyúltam le öt.. Bánt, mert nem tettem. De ö mindig úgy emlékrzett, ahogy ö akart. Pedig normális srácnak tünt az elején.
2018. nov. 4. 11:17
 9/13 anonim ***** válasza:

"Erre megkaptam, hogy IQ nulla, egocentrikus p*csa vagyok, aki majd 60 évesen sír egyedül, és rájön hol rontotta el. És legyek öngyilkos, ha valami nem sikerül, mert ezzel a mentalitással sok pofon fog még érni..."

Kik mondtak ezt neked? Milyen tarsasag? Gondolom csupa ferfi. Mennyi idosek, rokonaid? Boldog kapcsolatban elok, kiegyensulyozott szinglik, vagy gorcsos es duhos luzerek? Szivugyekben nagyon fontos, hogy ki mondja az adott allitast.

Ne legyen ketseged, ezt azert mondtak neked, hogy bantsanak. Valaki valahol nagyon bantotta oket es te erre/ezekre a serelmekre emlekeztetted oket es rajtad vertek le azt, hogy akkor regen csunyan bantak veluk es azota sem talaljak a boldogsagot.

Ugye fiuk voltak? Ne baratkozz veluk. Keresd a veled egy koru, hasonlo statuszu nok baratsagat, mert az elet igazan lenyeges kerdeseiben azbilyen duhos fiuk ugysem tudnak a tamaszod lenni.

Tenyleg aruld mar el h megis milyen kozeg az, ahol egy ennyire diplomatikus szovegre ilyen otrombasagokat valaszolnak. Amiket mondtal azok kozhely szintu igazsagok, semmi kirivo nincs bennuk.

2018. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Másrèszt, minden általánosítás nélkül, én egy sráccal állatira megégettem magam."

Na latod, a te velemenyed mogott is ott van egy tortenet. Ez nem egy hidegen-ridegen kiszamitott dolog nalad, hanem letkerdes. Amikor azok az emberek ugy neked estek akkor ezt ok is ilyen megrazkodtatasok miatt mondtak. Az ilyen kioktatasokat sose vedd tul komolyan, mert sokkal tobb ezekben az indulat mint az igazssg, joszandeknak pedig a szikrajat se fedezheted fel. Fu, bocs, de az ongyilkossagra valo felszolitas utan nem ertem minek tunodsz meg a szavaikon. Semmit, de semmit ne vegyel komolyan beloluk es foleg ne kezdj el bizonytalankodni meg felulvizsgalni az elveidet. Ilyen merteku rosszindulatnal egyertelmunek kell lennie, hogy nincs az eremnek masik oldala, amit figyelembe kene venned.

Es meg egyszer: nem te bantottad meg oket, hanem az elet, csak mivel nem jo emberek ezert azon allnak bosszut, aki gyengebb naluk mert egyedul van. Menekulj innen, mert lelkileg megnyomoritanak.

2018. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!