Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha van egy barátnőtök, de már nem olyan a kapcsolatotok mint régen? Van ötletetek hogy tudnám megmenteni a kapcsolatunkat.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, de már most úgy viselkedünk egymással, néha úgy veszekszünk mint a 20 éves házasok. Nem szeretnék szakítani vele, mert szeretem őt, mert szeretek vele lenni, de rendszeresen besértődik, nem szól hozzám akkor se ha nem csináltam semmit se.

Sajnos egyre többet veszekszünk pedig inkább elfogadom hogy neki van igaza még ha tudom is hogy nincs.


Ráadásul az sem segít hogy munkahely által megismertem egy másik lányt és vele meg olyan jól elvagyok mint a mostanival, az az érzés fogott el mint vele az elején.

Nem szeretnék ettől a lánytól semmit, mert még mindig azt szeretem akivel vagyok, de ez így sajnos nem mehet sokáig és nem tudom mit tegyek. :(


Ti mit tennétek, vagy hogy oldanátok meg ezt a problémát?


A válaszokat előre is köszönöm!


23/F


2018. nov. 4. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok még, fiatalon is jöttetek össze, a helyedben én elfogadnám, hogy ez csak egy fiatalkori szerelem volt.


Amúgy első körben beszélnék a barátnőddel- a minden apróságon összeveszünk és idegesek vagyunk téma az jellemzően egy nagyobb, eltemetett dolognak a tünete. Nem az aktuális vitát kell megoldani, hanem a mélyére ásni, hogy miért alakult ki a piszlicsáré ügyeken való vitatkozás. Az a gyanúm, hogy ő már annyira nem szerelmes, nem érzi jól magát a kapcsolatban, netalán megismert ő is valakit vagy megcsalt, ki tudja. De ezeknek a dolgoknak szokott jellemzően ez a jele lenni.

Másfél év után így veszekedni mindenen nem egészséges, ha meg akarod oldani, vele akarsz maradni mindenáron, akkor ezt rendbe kell tenni.


Egyébként meg ilyen fiatalon nem ölnék időt egy ilyen kapcsolatba, ha nem megy a megoldás első próbálkozásra, akkor inkább dobbantanék. Előtted még az élet, hatszáz másik barátnőd lesz még, felesleges itt megragadnod csak mert vannak közös emlékeitek és ragaszkodsz hozzá emiatt.


Bár nem 20, csak 18 éve házas vagyok, a mi kapcsolatunk a férjemmel egyébként nem néz, és soha nem is nézett így ki. Csak úgy mondom, hogy a sok éve házasok között sem mindig ez a tendencia, ez nem normális és nem egészséges, nem természetes folytatása a kezdeti rajongásnak. Ezt érdemes tudnod, mielőtt bármit is döntesz.

2018. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte magaddal: ha magadtól nem jöttél volna rá, akkor most jött egy új szerelem, hogy felfogd: már nem szereted és vége.
2018. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit én tennék: Elhívnám egy szép helyre (erdő, Duna-part, egy csendes kávézó) és elmondanám neki, hogy szeretem, de a folyamatos veszekedés megöli a kapcsolatunkat. Nem szeretnék szakítani, de így nem folytathatjuk. Úgyhogy felajánlanám, hogy randizzunk újra úgy mint rég, társasozzunk, kártyázzunk együtt, stb. Azt semmiképp nem mondanám, hogy csak az ő hibája, ő változzon. Hanem együtt. Meg persze kideríteném mi az oka a veszekedésnek, mert mint ahogy írta egy válaszoló, annak mindig valami mélyebb oka van.

Aztán adnék magamnak egy hónapot, ha addig változik a dolog, akkor úgyis újra beleszerettek egymásba és elfeljtes a másikat, ha meg nem és minden marad ugyanúgy, akkor nyilván érdemesebb szakítani.

Viszont óva intelek attól, hogy azonnal összegyere mással. Adj időt magadnak, ha szétmentek.

2018. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem értem minek olyannal lenni, akivel nem illesz össze. Jöjjön a következő! Csak benne már ne ébressz hiú reményeket, ha vele sem jössz ki igazán
2018. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miota tart ez az alapot? A lany hajlando bevallani a hibait vagy mindent rad harit? Irtam privatot hasonlo kapcsolatban volt reszem ha erdekel bovebben kifejtenem a reszleteit.
2018. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!