Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Magas férfi és alacsony nő kapcsolatában problémát okozhat majd a magasságkülönbség?

190 magas férfi és 160 magas nő esetében problémát okozhat a magasságkülönbség?

2018. nov. 4. 17:08  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Semmit. A szex is mukodik, meg minden.

En 165 cm, ferjem 206 cm.

Imadjuk egymas magassagat :D

Kis cuki par vagyunk ^^ a nagy maci meg a gonosz torpe. 😋

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont 2018. nov. 4. 17:12 Privát üzenet
Az ágyban nem számít a magasság. 🙂

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont 2018. nov. 4. 17:12 Privát üzenet
Engem zavarna, 157cm vagyok és inkább 175-185 cm magas pasikat preferálom. De ettől még másnak lehet nem jelent problémát.

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont 2018. nov. 4. 17:25 Privát üzenet
180cm-es férfi vagyok,az egyik korábbi exem 154cm. Semmiféle problémát nem okozott a magasságkülönbség nálunk annó.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont 2018. nov. 4. 17:42 Privát üzenet
187 vagyok. A legkisebb nő akivel dolgom volt, 142 volt. Sosem okozott gondot. Én imádtam. De volt 160 centis párom is. Csak a nők szokták azt hinni, hogy ez gond. Ostobaság.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont 2018. nov. 4. 18:37 Privát üzenet
Randiztam egy 180-as férfival 166-osként, és zavart, hogy nagy volt a szintkülönbség beszélgetésnél és a kézen fogva sétálásnál is kényelmetlen volt felfelé tartani a karomat. A barátom csak kb 5 centivel magasabb nálam és vele ezek tök kényelmesek.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont 2018. nov. 4. 19:06 Privát üzenet
Maximum szülésnél benne van a pakliban a gond.

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont 2018. nov. 4. 21:31 Privát üzenet
Sokkal nagyobb baj, ha nem vagy magasabb a nőnél.

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont 2018. nov. 4. 22:06 Privát üzenet
Hát kinek mi. Én 162 cm magas vagyok és engem max a nálam 10 centivel magasabb pasik vonzanak. Nem szeretem magam kisgyereknek érezni valaki mellett, és táncolni se lehet ilyenkor normálisan, vagy végig a mellkasát bámulom? Persze, igaz szerelemnél ezeken túl kell tudni nézni, de vágyni nem vágynék erre. Ha már adott, kezelni kell a helyzetet.

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont 2018. nov. 5. 18:11 Privát üzenet
én 160cm vagyok a barátom kicsivel több mint két méter.nincs köztünk semmi probléma szeretem ,hogy ő ilyen magas ő is szereti ,hogy pici vagyok

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont 2018. nov. 7. 19:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy férfinek alacsony a tesztoszteron szintje, az mennyire lehet vonzó vagy taszító a nők szemében?
Egy nagyon alacsony (160 cm körüli), nagyon vékony férfi mennyire válogathat a nők között, ha jó a személyisége?
Kedves hölgyek hogy is van ez?
Tényleg sosem lesz barátnőm csak azért mert alacsony, vézns és ronda vagyok?
Egy 35 éves férfinál előfordulhat alacsony libidó?
Milyen férfi az akinek kell egy alacsony, vékony túl aranyos, egyáltalán nem nőies lány?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!