Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen jellegű kisajátításna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen jellegű kisajátításnak mi értelme van?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit a neten keresztül, aki pont olyan szexuális téren, amilyenre nekem szükségem van. (Ilyet élőben még nem találtam, mert eddig mindenki akivel kapcsolatban voltam elrettent az igényeimtől, nekem meg anélkül unalmas volt.) Ez a férfi viszont azt mondta, hogy beszélgetni beszélgethetünk (nyilván nem csak beszélünk, de gondolom érthető), de ő nem vár ettől semmit, mert nem akar távkapcsolatot. De ezután azt mondta, hogy nem lehet más férfival kapcsolatom, se szex se komolyabb. Egyébként ő 7 évvel idősebb nálam, és sokkal tapasztaltabb, én meg eléggé labilis vagyok érzelmileg. Szerintem tudja, hogy kb akármire rá tud venni, de nem értem, hogy mire a jó valakinek a tudat, hogy én nem kezdek mással, pedig vele sem vagyok.

2018. nov. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Mi az hogy bármire rá tud venni? Uralni akar? Te így akarod?
2018. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt akarom. De az elején volt pár dolog, amibe nem akartam beleegyezni (meg most is), de ilyenkor ha ellentmondok, akkor megszakítja a kommunikációt egy időre, és azzal tisztában van, hogy ezt nem viselem jól.
2018. nov. 4. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember amit felhozott igényeket itt, hogy neki elég extra igényei vannak, meg eltér az átlagostól, az általában pont átlagos volt a legtöbb ember számára.

Azon kívül, hogy az jön be, hogy uralkodnak rajtad, mi az az extra igény amit "csak" ő tud megadni?

2018. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak ő, de nem olyan könnyű olyat találni, aki úgy irányít, hogy soha ne kérdőjelezzem meg az autoritását, és aki azokat a dolgokat tényleg élvezi, amiket mások max az én kedvemért tennének meg, vagy még úgy sem.

Remélem szabad ilyeneket linkelnem itt, de pl:

[link]

[link]


Persze nem csak ez fontos számomra egy kapcsolatban és vannak normális igényeim is, de attól még hazudnék, ha azt mondanám hogy ez nem lenne fontos szempont. Tudom, hogy így van, mert a korábbi kapcsolataimban nagyon "gyenge" volt a szex, annak ellenére hogy én őszinte voltam. Persze ez csak annyit jelent, hogy velük nem voltam kompatibilis, de (szerintem) a legtöbb ember nem ilyen.

2018. nov. 4. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, aláírom, hogy nem minden második ember lenne benne ezekbe.

Kapcsolatban nem tudom, hogy el tudnám-e képzelni, a többi részével kapcsolatban, meg talán "érzelmek" nélkül tudnám csak elképzelni.

Viszont.. nekem nem férne bele az, hogy ha te kapcsolatban szeretnéd ezt vele, ő viszont azt nem akar, csak szexet, akkor ne tiltson meg olyat, amihez semmi köze. Tudom, lehet, hogy ez is részben izgató, ha "játéknak" képzeled, de gyakorlatilag az esélyt lököd el magadtól, hogy olyat találj magad mellé aki mind a két részben "kielégíti" a vágyaidat.

2018. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

ha van egy barátnőd hasonló világgal, kérlek jelezd nekem.


F, dom, 39

2018. nov. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!