Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Még mindg tartja a távolságot, tehát nem csókol meg magától vagy nem ölelkezünk ha én nem kezdemenyezek. Engem ez nagyon zavar többször mondtam már neki és félek hogy nem kellek igazán neki. 1 hónapja együtt vagyunk már és nem az elsö barátnője vagyok. Help annyira elcsüggedek ha erre gondolok :((

2018. nov. 4. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne csüggedj elmúlik. Lesz majd más.
2018. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy túlsúlyos?
2018. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló helyzetben részem, de sok mindent meg kellett értenem:)

Nem vagyunk egyformák, így az érzelemkifejezésünk sem az. A távolságtartás mögött több dolog állhat, múltbeli sérelmek, jelenlegi félelmek. Viszont az is benne lehet, hogy valami zavarja és nem tud felszabadulni. Óvatosan beszélj neki arról téged ez hogy érint, a kommunikáció és megértés nagyon fontos ilyenkor is.

Hagyd hogy ő legyen a kezdeményező a saját tempójában, ne görcsölj rá és légy türelmes. Sok idő és energia az biztos, de annál szebb lesz az egész, éld meg az apró érintéseket is:)

2018. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%
Orálban sikerült már részesítened?
2018. nov. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tulsúlyos és még nem feküdtünk le egymással :(
2018. nov. 4. 19:57
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Légy türelmes, ne görcsölj rá, ne légy túl rámenős, minden rendben lesz, igyatok abszintot.


4-es miért kell trollkodnod a 39%-oddal?

2018. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
68%
#6: Csak azért, hogy mielőbb 38%-ra csökkenjen a rátám. Nyomj gyorsan egy pirosat, pls.
2018. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Harmás de mi van akkor ha én már nem tudok ennyit várni és ha valami olyan dolog van a háttérben hogy nem vagyok neki szép?? Úgy félek mi van ha nem vonzódik hozzám? 22 éves vagyok már ennél többet akarok :(

A trolloknak megy a piros képz

2018. nov. 4. 20:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem vonzódik hozzád, előbb-utóbb kisétál az életedből, ami csak neked lesz jobb. Ha szereted, adj neki elég időt, viszont ha nem képes változtatni hónapok után sem, akkor szerintem nincs miről beszélni:)
2018. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Olyan hiányos kérdést teszel fel, hogy minimum egy ATV-s médiumnak kéne lennünk, hogy megfejtsük. 3-asnál többet ne várj.

Azt a trollt pedig pontozd csak le, attól jobban fogod érezni magad. Ő rossz, de én jó vagyok, mert együtt érzek veled, nekem zöldet kell kapnom.

2018. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!