Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha azt érzem a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem a barátom nem törödik velem eleget. Ha szóvá teszem értetlenkedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Törődj bele.
2018. nov. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Na és miért teszed szóvá? Ilyeneket mondasz, persze hogy értetlenkedik.
2018. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Nem jól kommunikálod.

Ha vársz, vársz, felgyűlik benned és razúdítod, nem fogja megérteni. A férfiak olyan egyszerűek, mint egy faék. Ez van, ezt kell tudni használni.

Amit tennék a helyedben: ha épp törődésre vágysz, abban a pillanatban, amíg nem vagy dühös, odamenni hozzá cicáskodva, pl hogy "macikáám úgy vágynék most egy szeretgetésre/meleg fürcsire veled. A férfiak az adott helyzetben élnek. Ha jelzed adott kelyzetben és adsz neki egy konkrét példát, azzal fog tudni valamit kezdeni. Visszamenőleg felesleges ezt felhozni vele, mert hiába lesz igazad, te leszel a hisztis.

2018. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dagadtférfi35 ***** válasza:
0%
Én "törődök" veled szîvesen.Elmesélheted nekem minden gondod,S bajod.Meghallgatlak.Îrj privátot.
2018. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Ez a "nem törődés" miben nyilvánul meg?
2018. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak vagyunk egymás mellett. Néha nem is figyel.
2018. nov. 4. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Hogy is mondjam, ez biztosan nem egyik pillanatról a másikra alakult ki. Jól sejtem? Nem voltak figyelmeztető jelek?
2018. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi.
2018. nov. 4. 20:29
 9/12 dagadtférfi35 ***** válasza:
15%
Akkor elmondom,amit nem akarsz hallani.UNJA a fejedet és hamarosan talàl új csajt magànak!!
2018. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Kívaácsi vagyok,miért szavaztátok le az egyetlen értelmes kommentemet. Az én kapcsolatom működik, nem vagyok hanyagolva.
2018. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!