Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapcsolatfüggőség lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolatfüggőség lehet? Vigyázzak vele? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel most randizgatok. Nagyon jófej, tetszik. Ami zavar benne, hogy elmondása szerint tinédzser éveiben rengeteg lánnyal lefeküdt, kihasználta őket. Utána már csak kapcsolatai voltak, de szinte mindig kapcsolatban volt és együtt is élt az épp aktualis barátnővel. Azt mondta, kb. 5 kapcsolata volt, 2 évesek is.Ez eléggé zavar engem. Ráadásul a középiskolát is otthagyta, nem tanult semmit.Nekem van középfokú végzettségem és eddig barátom sem volt, úgy érzem nem illik hozzám, pedig kedvelem őt.

Minden vélemény, tapasztalat érdekel.


Köszi.



2018. nov. 4. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogyha nincs iskolaja hogy elt a baratnojukkel egyutt? Hozzajuk koltozott es eltartottak? Vagy pedig ha nem es sajat lakasa van, akkor ki penzel, az apja?
2018. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az, ami kimaradt. Nem otthon lakik, hanem albérletben, sajnos a szülei külön élnek és nem is jó csaladból jön.... Amúgy mar dolgozik a fiú.. 28 éves.
2018. nov. 4. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagyd. Csajozni tud elmondása szerint, de mást se.

Lesz más is, aki majd azt mondja, amit hallani akarsz, de nem lesznek vele kapcsolatban már az elején rossz előérzeteid.

2018. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én először félreolvastam, hogy "minden remény, tapasztalat érdekel." :) Szóval nemtom, lehet hogy talán adhatnál neki egy esélyt. De nem tudom.
2018. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*meg pl ha hiszel a sorsban , az érzelmeid vezethetnek; de nagyon jó, hogy még mellettevan a ráció is. :) Szóval fogalmam sincs:)
2018. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed hogy passzoltok, akkor ne jarj vele
2018. nov. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, nem is tudatosul benne, hogy ő az! Szerintetek lehet ezen magunktól változtatni vagy nem?
2018. nov. 5. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!