Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet magad leállítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet magad leállítani, hogy ne szeress bele valakibe?

Figyelt kérdés

Soha semmi esély rá, hogy valaha is együtt legyünk de velem lassan elszalad a ló. Egyre többet érzek valaki iránt, aki iránt nem szabadna.

Külföldön dolgozom egy családnál, vendéglői kisegítőként már lassan 2 éve. A főnöknőm testvéréről van szó, aki 16 évvel idősebb nálam, szóval 40 felett van és időnként neki is szoktam segíteni nyáron. Eleinte azt hittem normális, ha nem tudok rá nézni mikor beszélgetek vele, mivel először nem bírtam őt valamiért. Aztán olyan zavarban voltam mindig a közelében, nem bírok a szemébe nézni sem, olyan hatással van rám. Tudom, hogy ebből soha semmi nem lesz, ezt elfogadtam de valahogy az érzéseim kéne leállítani.

Hogyan? Azonkivül, hogy végleg haza költözök vagy munkát váltok. Mellesleg csak angolul tudok, és hát a családból csak ő beszél angolul, így bármi van, mindig vele kell beszélnem.


2018. nov. 5. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Már beleszerettél.... Innentől kezdve csak tudatosság, önkontroll, kőkemény elhatározás és idő.
2018. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán hidd el, hogy ő családos ember, gyerekei vannak, te még fiatal vagy, foglald le mással az agyadat.

Kezdj el más nyelvet is tanulni. Sportolj. Hidd el, minden rajtad múlik és a gondolkodásodon. Épp ésszel te is tudod, hogy teljesen felesleges időpocsékolás ez az egész.

2018. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszedbe jut, akkor ne ábrándozz róla egyetlen percig sem, tereld el róla a gondolataidat. Vagy ha nem megy, képzeld el valami cikis vagy undorító helyzetben. :)
2018. nov. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem családos, nincsenek gyerekei. És mindennap látom, hiszen ott lakom ahol a nővére és családja, ő meg minden nap bejár, itt van az irodája, itt dolgozik.

Szóval ha akarnám sem tudnám kerülni. Most kértem egy hosszabb idejű szabadságot, a hétvégén haza megyek. Addig megpróbálom egyébbel lefoglalni magam, hátha sikerül kiábrándulni belőle. Szerintem teljesen közömbös vagyok neki, egy párszor láttam csak, hogy hosszasan néz, de az nem jelent semmit. Másképp ő is kb úgy viselkedik mint akit nem érdeklek, nem néz rám vagy zavarban van ha a közelemben van de szerintem ő alapból ilyen. Én meg h..lye, belezugtam.

2018. nov. 5. 16:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Eleinte órákat is beszélgettünk, bármiről szívesen mesélt, még az életéről is, stb. Aztán mikor minden nap vártam, hogy lássam, vártam, hogy legyen valami téma amiről beszélhetünk, éreztem, hogy valami alakul bennem. Majd egyre jobban zavarban voltam a közelében, a szívem majd kiugrott, mikor láttam, akkor én szépen kerülni kezdtem őt, egyre ritkábban beszélünk, csak ha nagyon muszáj volt valamit mondanom neki. Szépen lassan felállítottam egy falat közénk, így most csak köszönünk néha egymásnak és nagyon nagyon ritkán megkér, hogy segítsek neki és ennyi. Úgy látszik neki is imponál ez, nem próbál meg sehogyan közeledni vagy ilyesmi. Nem is beszéltem be magamnak soha, hogy mi van ha ő is érez valamit? Mert szó sincs ilyenről. Én meg mégis odáig vagyok érte..😔

Váltani meg nem szeretnék mivel a 2 év alatt nagyon bevált nekem itt a munka, jól keresek, tudok félre tenni is. Úgy érzem még egyszer nem kezdeném előlről a munkakeresést, akkor inkább haza költözök egy kis időre és majd meglátom. Vagy nem tudom, fogalmam nincs...

2018. nov. 5. 16:25
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Én voltam hasonló helyzetben, egy kolléganőmbe szerettem bele. Kedves, okos, szelíd, együttműködő stb. stb. sorolhatnám. De volt párja, akit szintén ismertem és tiszteltem mert tudtam, hogy boldoggá teszi őt. Ők voltak az egyik egyetlen olyan pár az ismeretségi körömben, akik nem megalkuvásból vagy magányiszonyból voltak együtt.


A magam részéről úgy kezeltem a fájdalmat, hogy túrázni mentem a barátaimmal, hosszú sétákra mentem a kutyámmal, miközben a nőről ábrándoztam és a reménytelen szerelem viszontagságain elmélkedtem.


Túl lehet élni. Idővel jobb lesz és csak egy parázsló érzelem marad a reménytelenül szeretett illető irányában.


Aztán majd jön egy ideálisabb jelölt, aki elcsavarja a fejed. :)

2018. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már megszületett benned,aminek talán nem kellett volna.Úgy,hogy nem ismered az illetőt,csak idealizálod.Hidd el,eljön majd az a pont,amikor nagyon fog fájni-de elmúlik,te felnősz,ès megèrted,mièrt jobb ez így.Addig el kell fogadnod,hogy nem törtènik mindig minden úgy,ahogy az ember elkèpzeli,szeretnè.
2018. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is anno egy 40 feletti pasiba voltam belezúgva. De kB 1év múlva rájöttem hogy csak amavaviztossága fogott meg hogy van egzisztenciája de ennyi el múlt. Azóta ne is gondolok rá.jobb ez így hisz 10 év mulvaő majd 60-es lesz én még bőven fiatalnak számítok.
2018. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Magabiztossága*
2018. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!