Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy inkább legyünk barátok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb egy hónapja randizgatunk. Az elején jól ment minden, de engem zavar, hogy ő passzív velem szemben. Amikor együtt vagyunk minden klassz, de azonkívül csakis akkor dumálgatunk ha én keresem (mivel elfoglaltak vagyunk mindketten, nem tudunk gyakran találkozni). Engem ez zavar és szeretném megmondani, hogy mások az elvárásaink ettől a kapcsolattól, mivel én komolyabbat szeretnék viszont ez így eléggé gyerekesnek tűnik.

A legyünk barátok sablon szöveg...biztos szebben is el lehet mondani valahogy.


2018. nov. 5. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

En meg beszelnek neki a problemaimrol.

Hany evesek vagytok? Lehet meg uj neki a dolog,nem tudja higy kezelje.

Ha meg gondolkodnibse akarsz a folytatason,akkor pont igy mondd ahogy leirtad. Csak nem tori annyira ossze, 1 honap nem olyan sok.

(Szemelyesen!!)

2018. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt a passzivitást azért csinálja, mert a nők egymást hülyítik azzal, hogy ha a nő nyomul, a férfi kiábrándul belőle... de annak is ugyan annyi az esélye, hogy nem szorul rád, mert mások is vannak a képben, ezért nem keres.
2018. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek #1-vel. Ha amugy minden jó, akkor első menetben beszélned kéne a problémádról. Nem feltétlenül az a megoldás, hogy elkaszáljuk a kapcsolatot.

Mond meg neki, hogy zavar, hogy ő sose keres, olyan, mintha nem is érdekelnéd, mi az oka, stb. Elmondod az "elvarásaid" egy kapcsolattól, ilyesmi. Meg nagyon az elején vagytok, most ismerkedtek, össze kell csiszolódni.

Ha meg mindenképp szakitani szeretnél, akkor meg szerintem ne gyere ezzel a "legyünk barátok" szöveggel. Teljesen felesleges "barátkoznotok". Egyszerűen csak mond el mik zavarnak, és hogy nem szeretnéd folytatni.

2018. nov. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Én is tovább állnék a helyedben. Nem érdemes olyanra pazarolni az idődet, akinek fele annyira sem fontos az egész. Régen rossz, ha azért változtat ezen, mert megkéred rá.
2018. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem csak húzza az agyam, mivel tudja, hogy ő nekem tetszik és csupán B tervként gondol rám. Minek nekem az ilyen? Őszintén szeretnék egy kapcsolatot, de egy őszinte lánnyal aki szeret és nem csak időtöltésként gondol rám.
2018. nov. 5. 19:29
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Dehát nem tudhatod hogyan gondol rád, hiszen nem mondod el neki, hogy ez zavar téged, így ő simán hiheti azt, hogy minden rendben. Nem kell egyből rémeket látni, hogy biztos csak a 20. vagy nála a sorban, ha így lenne nem csak, hogy nem keresne magától, de valószínűleg nem is nagyon méltatna válaszra.

Én a helyedben nem dobnék ki mindent az ablakon az első bukkanónál, hanem először közölném, hogy valami nem tetszik és magyarázza már el, hogy ennek mi az oka. Aztán lehet továbblépni.

Egyébként lehet, hogy szimplán csak félénk és nem akar nyomulósnak tűnni. Sajnos ezt a hibát a legtöbb lány elköveti. Vannak, akik többször is. De ha nem mondasz neki semmit, csak derült égből szakítasz... néma gyereknek az anyja sem látja a fától az erdőt.

Szóval én azt tanácsolom, hogy először beszélj vele és ha továbbra sem látsz javulást, akkor nyugodtan szakíts vele. Lehet, hogy az egész csak egy félreértés. Remélem sikerül tiszta vizet önteni a pohárba.

2018. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Úgy volt, hogy ma van dolga de délután találkozunk...majd ő hív. Lemondtam minden programomat, hogy akkor végre együtt lehetünk, errefel este későn én írok rá, hogy mi a helyzet. A válasz persze, hogy fáradt és nem volt energiája. Ha egy kicsit is komolyan venne akkor legalább egy üzenetet írt volna, hogy ne haragudjak de a mai nap nem jó számára. Nem haragudtam volna meg, sőt még talán meg is sajnáltam volna. Eddig játszottam a naív szerelmest de szerintem hosszútávon az állandó megalázkodás meg együttérzés nem vezetne sehova.

Az érdekes, hogy miután megírtam neki, hogy azért szólhatott volna, hogy ma nem tudunk találkozni, még csak egy megjátszott elnézést sem kért. Én meg itt azon töröm az agyam, hogy miként ne bántsam meg.

2018. nov. 5. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát így már egészen más a helyzet. Ha tényleg ennyire nem képes megerőltetni magát, hogy rádírjon egy nyamvadt sort, akkor tényleg felejtős. Én azért még odamondanék neki valamit búcsúzóul, hogy ha ennyire nem akart komoly kapcsolatot, akkor mi a francért pazarolta az idődet.
2018. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kérdező, szerintem nem látod a lényeget, miközben azon töröd a fejed, hogyan lépj ki ebből, a csaj már ki is lépett, és valszeg ugyanazt akarja, mint te, vagyis nem akar tőled semmit.


különben nemígy viselkedne.


nem kell túlspilázni.


elég egy sms, hogy részedről ennyi volt.


pár utálom az sms-ben szakítást, de ez esetben nem látom, miért kéne pluszban törnöd magad, hidd el, nem fog sírni a csaj utánad, meg fog könnyebbülni, mert nem szerelmes beléd ezek alapján.

2018. nov. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Így nézve tényleg egészen más. Annyira tényleg nem lehet kimerült valaki, hogy ne tudjon írni legalább, hogy mégsem ér rá. Szerintem se törd magad, ő se teszi azt. Vagy ne is keresd többé, vagy tényleg elég megírnod neki, hogy ez neked nem pálya. Igaz illetlenség igy "szakitani", de ebben az esetben nem is érdemel többet a csaj.

De én meg azt is meglépném, hogy egyszerűen csak nem keresem többé, aztán kész. Ha ő közben megis keresne, egyszerűen csak odabiggyeszteném neki, hogy bocsesz, de annyira elfoglalt voltam, hogy elfelejtettem megírni. :) Had érezze kicsit ő is a "törődést".

2018. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!