Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Meg csaltam a párom(beszéltem mással és kicsit durvábban de testileg sose erintkeztunk) és most küzdök hogy párom újra higyjen és szeressen... De már nem tudom mit tegyek.
2018. nov. 6. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a párod miatt vagy bizonytalan. Az a baj, hogy ha egyszer elszakadt az emberben az a valami, az a kötelék, ami a másikkal összetartotta. Azon már semmi nem segít. Csak vannak rajtatok kívül más tényezők is esetleg..... Ami miatt folytatni kell...
2018. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Nem rég voltam egy előadáson, ahol egy párkapcsolatot egy ollóhoz hasonlítottak. Ha a két vége el kezd távolodni egymástól elkezdődik valami. van egy távolság amiből még összehozható, de egy ponton túl eltörik és soha többet nem zár.segíteni neked nem lehet. Ezt fel kell dolgozni.
2018. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem erintkeztél vele fizikálisan akkor az miért megcsalás?
2018. nov. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem mért mindig azt mondta hogy egyszer megbocsajtana... Most meg mégsem...
2018. nov. 6. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!