Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint hazudott nekem. Mi lenne tőlem a helyes lepes? (Alul)

Figyelt kérdés
23F vagyok a baratnom 18 eves. Volt 2 hete egy nagyobb vitank, aminek a vege az lett, hogy megigertem neki feltetlenul bizok benne. Nemreg kiderult, hogy anno nem is egy dologban megint nem mondott igazat. Nem olyan nagy nemis apro dologban, de hazudik. Nem megbizhato. Merges lettem ra nagyon es azota nem kerestem, de felek megint keresni fogom es megint szemet hunyok a dolgok felett amit nem akarok. O pedig a "bocsanat"-on livul mast nem kommunikal a temaval kapcsolatban. Nem akarom, hogy megint az onbecsulesemet elassam 2 meter melyre. Viszont nem birom ki, hogy ne keressem. Szeretem. Mit tennetek a helyemben?
2018. nov. 6. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Növessz már herét, az ég szerelmére! Pontosan tudod, hogy jobb lenne, ha az életben többé felé se néznél. Akkor mit pityeregsz?

Töröld a számát, tiltsd le mindenhol, és lépj tovább!

Egy pár napig xar lesz, aztán azt se fogod érteni, hogy mit ettél rajta ennyire.

2018. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Megszakítani vele minden kapcsolatot, és kibírni azt az egy-két hónapot, ami nehéz nyilván... addig meg foglald el magad mással, sportolj, szervezz programot családdal, barátokkal, hobby esetleg...
2018. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Te is belatod h semmi ertelme. Gondold csak el, visszamennel hozza, es csak azon filoznal hogy mikor hazudik. Hol a bizalom?Anelkul semmit sem er a dolog. Na meg hat ha a csaj nem is keres, es nem is mutat semmilyen megbanast akkor megis minek torod magad? Szar,de nem kellesz neki igazan. 😕
2018. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez a csaj csak annyit fűz a téméhoz hogy bocsánat így ebből arra következtetek hogy magasról tesz rád. Nem foglalkozik azzal hogy téged bánt e dolog és továbbra os szemrebbenés nélkül hazudni fog. Hagyd el. Jaaj nem mert szereted.....akkor szenvedj.
2018. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag önkontrollra van szükséged, semmi másra. Az, hogy szereted, csak egy dolog, remélem kezdesz rájönni, hogy az önmagában édeskevés egy jó kapcsolathoz és ha a helyzet megkívánja, ezt szépen félre kell tenni. Összeszorítod a fogad és kibírod, hamarosan enyhül majd elmúlik, de ha visszatáncolsz, akkor hónapokkal vagy akár évekkel tovább is elnyújtod a szenvedést.. megéri?
2018. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza élt a bizalmaddal. Vannak olyanok, akik nem érdemlik meg. Minek keresed, ha nem lehet megbízni benne?
2018. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!