Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mutatja kevesebbnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutatja kevesebbnek magát a párom mint aki?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz 40 éves, mostanra szép karriert ért el, szereti a szakmáját, elcsépelt kifejezés de tényleg sikeres férfi, hétszámjegyű nettó fizetéssel.


De van egy olyan idegesítő szokása hogy szándékosan elferdítve mondja el az igazságot magáról másoknak, ismerősöknek stb.


Számtalanszor van olyan hogy találkozok közös ismerőseinkkel és beszélgetünk aztán szóba kerül ő is, és rákérdeznek hogy na és párod hogy bírja a munkát a gyárban???


Igen egy gyárban dolgozik a IT területen vezető fejlesztőként, de ezt ő csak úgy adja elő mindenkinek hogy gyárban dolgozik és nekem kell kijavítani mindenkit mert őket abban a tudatban hagyja szándékosan hogy azt hiszik ő egy összeszerelő munkás.


Mikor szólok neki hogy már megint azt hitték hogy melós vagy, akkor hatalmasakat röhög meg rajtam is mert engem nagyon idegesít a ez a hazudozás.


Szerinte viszont ez tök jó poén!!!


Ezen kívül minden olyan külsőséget ami sugallná az ő pozícióját, státuszát azt kényesen elkerül, pl. ha teheti bicajjal jár be dolgozni (mondjuk közel van nagyon), úgy kell rákönyörögni elegáns ruhát,mert irtózik öltönyöktől, bármi olyan kelléktől ami olyasmit sugallna hogy ez a pasi sikeres stb.


Ha a helyzet miatt elegáns ruhát kell felvenni valahová ott is csak addig hordja amig feltétlen kötelező aztán ha van rá mód öltözik is át azonnal farmerbe és pólóba akár a mosdóban is.


Rá is kérdeztem már mi baja van, és mindig az a válasza hogy ő nem fog öltönyben parádézni mint valami idióta sikeres férfi díszpéldány, mert az tök ciki és szánalmas.



2018. nov. 6. 11:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Ezt tanuld meg, elobe a tehetos emberek titkoljak az eletuket. Akar a sikereket, akar a penzuket.

Mi is minden ismerosunknek panaszkodunk h xar megelni, meg fuh de draga a pesti elet, kozbe 2 nyaralonk van.

Csak legjobb baratnom tudja, h hanyadan allunk a dolognak.

Kolleginaim mind azt hiszik, h alberletben lakom 23 evesen. Ahogy ok, 50 evesen. Es amugy..igy fogadtak be.

Meg nem kell h barki be akarjon torni...

Itt oline meg hiaba irom le, ugy se hiszi el seni, szoval nem para :D

2018. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de én nem tudom őt ezért elítélni...egyszerűen ő egy ilyen ember, ilyen a személyisége, szerintem fogadd el így...Hidd el, jobb ez, mint hogyha átesne a ló túloldalára, és egy törtető, másokat lenéző, nagyképű köcsög lenne...
2018. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Amugy nagyon gaz, h teged zavar h MASOK velemenyere adnal.

Te nem a parod eszere vagy buszke es orulsz neki, hanem vadidegenek elott akarnal felvagni.

Halal gaz. Te mit tudsz felmutatni ? Gondolom a sajat kartyajaval vasaroltatsz ra ...

Az en ferjem uzemmernok, egy 1000fos telephelyen azonnal a 3. legnagyobb vezeto lett, 23 evesen,meg is olcson oltozkodik utcan. Boltokba ha nem kell szamla es hatha olcsobban ad az elado valamit, rogton mondja h hat melos, en meg meg ra teszek lapattal h en meg 3 hetes terhes vagyok, munkanelkuli...

Meg sose flancol h amugy mindenki fonoke. Nekem is a beosztottjaim azt latjak, h csak a munkam vegzem, es nem felvagok, az ilyen nok mint te, azok szoktak lenni amugy egy felkarolt kis CBAs eladok...es mas eleten akarnanak vaganykodni.

2018. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező, nem teljesen értem, mi ezzel a probléma, nekem nagyon szimpatikus a párod viselkedése.

Ő keresi meg ezt a pénzt, az írásodból érződik az is, hogy boldog, humoros ember. Tudtok félretenni, nincs nagy felhajtás. Biztos zavarja, hogy egy nem közeli ismerős a pénztárcájába lát.


Ő ilyen, kerüli a feltűnést, nem szeret a figyelem középpontjában lenni. Megváltozni nem fog, de ezt élvezi. Ha ráerőlteted valakire, hogy változzon meg, akkor az azt jelenti, nem is fogadod el igazán.. és aki így érzi magát, annak türelme véges.

A helyedben inkább örülnék neki, hogy egy kedves, egyszerű mégis nagyszerű, intelligens férfi a párom, akivel lehet van félretett pénzünk, lehet családot alapítani.

2018. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem pont hogy a párod teszi jól. Nem kell kérkedni vastag pénztárcával és nem BMW-el, meg palotával kell kifejezni. Amúgy a gyáros dolog szerintem is poén. Gondoljanak, mit akarnak az emberek :D

A fejlesztők rühellik az öltönyöket, van vagy 2 tucat fejlesztő ismerősöm, minde annyit keresnek, mint a párod és rockkoncertes pólóban meg rövidgatyában tolják.


Nekem szimpi a párod életfelfogása, nem kérkedik a dolgaival, de tudja, hogy mire képes és azt eléri. Nem is értem a problémád.


30N

2018. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Én saját magamon is megfigyeltem hasonlót. Ahogy javul az anyagi helyzetem, egyre egyszerűbben élek. Egyelőre nem tudom megmagyarázni, miért van ez. Biztosan megvan ennek is a pszichológiai háttere, érdemes lenne utána nézni. Én azt gondolom, hogy a sikeres ember szabad. Hagyd békén a párodat. Ha ő farmerben érzi jól magát, hadd hordjon farmert! Megteheti, hogy ne kelljen öltönyben feszengeni. Ha biciklivel szeret járni, hadd járjon azzal! Letudja a napi sportot ès egy abszolút környezetbarát módja a közlekedésnek. Egyébként mi bajod a melósokkal? Tudod, nem meresztheti mindenki az irodában a hátsóját.
2018. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

6-os, én is, bár nem keresek milliós nagyságrendekben, de egy szolid Budpesti középosztály keresettel én is egyszerűbben élek, Szerintem az ember rájön, hogy ahogy megengedhetné magának a kacatokat, azok mennyire nem is kellenek. Illetve, hogy nem attól vagy jobb ember, ha halmozod a dolgokat.


Én kifejezetten ráálltam pl a minél minimalisztikusabb életstilusra. Nem halmozok tárgyi dolgokat, igyekszem csökkenteni a szemétkibocsátásom és környezettudatosabb vagyok. És baromi jól esik, jobban mintha szórnám a pénzt.


5-ös válaszoló

2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Én pontosan ugyanígy viselkedek, mégpedig azért, mert nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam. A boldogságomat nem befolyásolja az, hogy mások milyennek gondolnak, mit gondolnak rólam. Így gyakorlom.
2018. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Irigylem a problémádat. xD
2018. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Vannak emberek, akiknek hiába van sok pénzük, nem “gazdagok”. Ezt úgy értem, hogy spórolnak amin csak lehet, kopott ruhákban járnak, úgy viselkednek, mint egy panelproli. Nekem apum ilyen ember, mérnöki csapat vezetője, de képes szakadt farmerben járni és olyan betegesen spórolós, hogy nekem az ilyen emberektől feláll a hátamon a szőr. Szóval én megértem a problémád. Nem azt mondom, hogy ha van pénzed, akkor minden nap étteremben kell villogni meg BMW-t venni meg 50 ezres cipőkben járkálni(bár ezzel sincs semmi gond, aki megteheti, tegye), de azért legalább öltözködjön már normálisan meg ne szalámis szendvicset csomagoljon munkába. Ha nálatok csak az öltönyviselettel van probléma, azon ne idegeskedj feleslegesen, de ha minden más tetületen is ilyen “puritán”, akkor nem csodálom, ha bosszant a dolog.
2018. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!