Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult helyzetben vagyok.


Kb fél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel 2 hónapot randizgattunk, alakult is a dolog, de én a nyárra kimentem Angliába majdnem 3 hónapra. Ezalatt úgy 1 hónap után összevesztünk és nem beszéltünk. Az utolsó héten, amikor kint volt, megismerkedtem egy másik sráccal, aki azt mondta, hogy a vizsgái után meg akar látogatni Pesten. Ez volt 2 hónapja és holnapután érkezik. Azonban egy korábbi hasonló csalódásom miatt nem hittem, hogy ki fogja bírni a 2 hónapot, úgy gondoltam, hogy úgyis le fogja mondani az utat. De nem, nagyon úgy néz ki, hogy jön.


Viszont közben úgy 1 hónapja rámírt a srác, akivel előtte randizgattam és találkoztunk, mert ugye az angol fiút nem vettem olyan komolyan. Azonban most ebben az egy hónapban elkezett az itteni sráccal komolyabbra fordulni a dolog, és mondtam neki, hogy jön egy barátom Angliából pár napra..de ne legyen féltékeny, mert most már csak barátként kezelem és akkor ismertem meg, amikor vele össze voltunk veszve és hónapokig nem beszéltünk. Nagyon kiakadt, féltékeny lett és most megint összevesztünk emiatt :/ Szerintetek jogosan? Nem mondhatom le az angol fiút, mert már rég megvette a jegyét. Tudom, nem kellett volna elkezdenem megint találkozgatni az itteni sráccal, amíg a másikat várom..de féltem, hogy abból nemis lesz semmi és csak az időmet rabolom. Szerintetek jogosan féltékeny és sértődött meg? Még akkor is, ha tényleg csak barát az angol?



2018. nov. 6. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen jogos. Az angol srácnak sejtelme sincs, hogy ő csak haver lehet, úgy utazik hozzád, hogy első személyes találkozás, mondhatni első randi.

A párod is tudja, hogy csak menteni akarod a menthetőt, és vele se akarsz szakítani, de a másikat se akarod veszni hagyni.

2018. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Így jár az, aki több vasat tart a tűzben egyszerre, és ő maga sem tudja, hogy mit akar. Teljesen jogosan sértődött meg a srác, ugyanis amit te csinálsz az egy óriási katyvasz. Jó lenne hogyha tiszta lapot nyitnál és nem játszanál emberekkel.
2018. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 Tudom..ez így tényleg gáz. Egyébként nem első randi lenne az angollal, már kint találkoztam vele. De nem mondhatom le, mert utólag nem kapja vissza a pénzt a repjegylemondásért és ez nagy parasztság lenne. Ah, ezt jól elszúrtam :(
2018. nov. 6. 13:57
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

El is adhatta volna a jegyet, vagy benyeli, hogy ezt most bebukta, vagy itt tölt pár napot abban a tudatban, hogy csak haver, és megmutatod neki a várost.

Így, hogy senkivel se vagy őszinte, tényleg elszúrtad.

2018. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4 De épp ezt akarom tenni. Itt tölt pár napot és megmutatom neki a várost. Mi mást lehetne tervezni valakivel, akivel találkoztam összesen 3-szor, annak is már 2 hónapja?


A “barátom” egyébként baromi jó hatodik érzékkel rendelkezhet, mert neki csak azt mondtam, hogy egy barát. De egyből arra asszociált, hogy miattam jön, nem a város miatt. Mondjuk amikor mondtam, hogy nálam fog lakni ezalatt..ott kicsit kiakadt. Najó, ezt megérdemeltem.

2018. nov. 6. 14:07
 6/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy az lesz a vége, hogy 2 szék közt a földre esek😀Bár az egyik szék még megvan, de nem akarok távkapcsolatot..
2018. nov. 6. 14:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Azert naivitas azt hinni hogy ha Hozzad jon es nálad lakik akkor ott nem lesz semmi ;-)
2018. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Az angol srác full beléd van zúgva, ha utánad utazik egy teljesen idegen kultúrát képviselő országba, aminek a nyelvét sem ismeri.


Két szék közé estél. :)


Amivel talán javíthatsz a helyzeten: Beszélsz az angol sráccal, elmondod neki, hogy már van valakid és ne haragudjon de nem túl jó ötlet ennek fényében a látogatás. Ajánld fel, hogy kifizeted a repjegyet. (valószínűleg nem fogja elfogadni, de itt a gesztus számít)


Talán így kikászálódhatsz a lekvárból. A továbbiakban pedig NE tarts 2/több vasat a tűzben. :)

2018. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7 Tudom..fordított esetben én is hasonlóan ki lennék akadva.
2018. nov. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!