Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan hogy egy 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy egy 35 éves férfi még soha nem volt nyaralni?

Figyelt kérdés

Kollégákkal beszélgettünk ebédszünetben, szóba jött hogy nyáron kik merre nyaraltak. Egyik kollégánk egy egyébként nagyon jó fej pasi mondta hogy ő sosem megy azon kívül hogy gyerekkorában volt pár alkalommal vállalati üdülőkben, táborokban, de a szüleivel,testvéreivel soha mert ilyen luxusra nem volt pénzük a szüleiknek. 6-an voltak testvérek.


Kérdeztük most hogy megteheti miért nem megy, azt mondta ezt szokta meg, nem vágyik ilyesmire, pénzkidobásnak érezné.


Helyette kirándulni szokott ugyanazokra az ezerszer meglátogatott helyekre a városa körül ahol már járt.


Még sosem találkoztam ilyen emberrel.



2018. nov. 6. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Igen van. 8-10 ilyen pasival beszéltem eddig. Nem hiszem, hogy összefügg, de részemről felejtősek voltak mind.
2018. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hallottad már azt, hogy különbözőek vagyunk, különböző igényekkel?

Milyen egyhangú lenne a világ, ha mindenki csak nyaralni járna. Így mivel nem mindenki jár, nem mindenkinek van rá igénye, ezért olyan színes a világ.


És te hány éves vagy, hogy ilyen szűk látókörrel rendelkezel?

2018. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
A Járda-szigetek is annak számít.
2018. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

# 2


33 vagyok és nő. Egyszerűen csak annyira furcsa, nyilván azért mert máshogy nőttem fel és nehezen értem meg ezt.

2018. nov. 6. 21:44
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Persze. Mi ezzel a baj? Ha ő így érzi jól magát?

Nekem is van ilyen ismerősöm és vele toljuk a legjobb itthoni túrákat. Tudja az útvonalakat kitéve betéve geo pontokkal, mindennel együtt.


Én is évi 1x megyek nyaralni edzőtáborba. Jártam már sok helyen és meguntam. Nem érdekel a wellness, és a külföldi utak többsége. Én is inkább túrás vagyok mint tengerpartos.

2018. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"nyilván azért mert máshogy nőttem fel és nehezen értem meg ezt."


Én is gyerekkoromat végig nyaraltam, felnőttként is van rá igényem, viszont eleve tudom, hogy van, aki nem jár. És ehhez nem kell az a kifogás, hogy "máshogy nőttem fel". Ez nem erről szól, szimplán csak az agyadat kéne gondolkodásra használni (pl.hogy tudd, hogy ha te gazdag vagy, akkor tudd azt is, hogy vannak szegények is) és nyitottságra is.

2018. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Én életemben egyszer voltam egy hetet nyaralni. Kellett két hónap, mikorra kipihentem a nyaralás fáradalmait. Többé nem is mentem.
2018. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
45%
Ember! Ez magyaroroszág. Nyaralás? MIBŐL??
2018. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%
Mi van, babám? Piszkálja a csőrödet, hogy nem visz kéthavonta a Seychelle-szigetekre?
2018. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

"Egyszerűen csak annyira furcsa, nyilván azért mert máshogy nőttem fel és nehezen értem meg ezt."


Neked ez, másnak meg az. Mindkettő ugyanannyira jogos. Csak azért, mert most épp a nyaralás és főleg annak mutogatása a divat, nem volt ez mindig így.

2018. nov. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!