Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet rávenni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rávenni valakit hogy a ruháit normálisan vegye le?

Figyelt kérdés

Nem kiforditva, mint amit letéptek róla. Oké hogy amit minden nap használ nem hajtja élére, de legalább félbe.

Hiába szóltam neki érte, pedig ő a nő.

Másik meg hogy nem teszi a helyére a dolgokat

30f


2018. nov. 7. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Veled sem élnék egy fedél alatt.
2018. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember. Nem fogod tudni nevelni, és nem is dolgod. Úgy veszi le, ahogy neki tetszik, te pedig vagy elfogadod, vagy elballagsz.

Nem hiszem, hogy ez akkora probléma, téged nem érint.

2018. nov. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%

Vannak igénytelenek a nők között is, nem csak a férfiaknál. Ezt előre nem látja az ember...


Ha szeretkeztek, akkor gondolom mindegy, hogy veti le a ruháit. :D

2018. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Most ez miért is fusztrál téged annyira? Nem mindegy hogy rakja a ruháit?

Te tudom, nálad az is probléma, (másik kérdésed) hogy nem viszi egyesével a palackokat a szelektívbe.

Nem ártana már kicsit magadba nézni, mert hónapok óta állandóan feltűnsz valami bagatell problémával a barátnőddel kapcsolatban. De az amit ti (te meg a kedves családod) műveltek szegény lánnyal, az mellékes, mi? Inkább neki lenne oka panaszra, de elvisel téged. Inkább becsüld meg, mert más már rég fejvesztve menekült volna.

2018. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Szegény lány...
2018. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Hát például kommunikációval, de lehet hogy még azzal sem 😁
2018. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Csodálkozom, hogy szegény csaj még együtt van veled. Kiállhatatlan , hisztis kisfiúnak tűnsz. :D
2018. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Én is rumlis nő vagyok. Világ életemben küzdöttem a káosz ellen, és nap mint nap elbuktam. Szerencsére a férjem "pakolós", így a segítségemre sietett. Ezzel együtt éreztem, tudtam, hogy nagyon nincs ez így jól. Kb.fél éve akadtam rá Marie Kondo: Rend a lelke mindennek könyvére. Ebből a könyvből nagyon jól megtanultam rendet rakni. Bármilyen furcsa, van, akinek ez nem jön zsigerből, hanem tanulnia kell.Jön a Karácsony, ajándékozz neki egy ilyen könyvet. Esetleg olvasd el te is, hogy tudjál segíteni a szortítozásban, helykeresésben.
2018. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%

Sehogy!

Van aki rumlis, ha nem akar, nem kitartó akkor nem is fog megváltozni!

Tipli!

2018. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy attól lenne valaki igénytelen hogy nem precízen veszi le magáról a ruhát. Ha a szennyesbe megy úgy is tök mindegy nem? Én sosem voltam takarítás mániás, van hogy nem rakok mindent azonnal a helyére, de ha már érzem, hogy a szobába már nem mernék így vendéget hívni akkor rendet teszek ettől még ápolom magam nincs kosz a lakásban szóval szerintem ez nem feltétlenül igénytelenség,szimplán nem egyezik meg a te igényeiddel az övé. De ez meg olyan, hogy megszoksz, vagy megszöksz, kényszeríteni úgy sem fogod tudni, ha neki erre nincs igénye.
2018. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!