Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek hogy telik egy hét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy telik egy hét? Mennyire kell izgalmasnak lenni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most szakított velem a barátnőm mert túl unalmas lettem neki!

Hétközben dolgozok, reggel fél 7-kor indulok és este fél 7-re érek haza. Ilyenkor munka után már nem sok kedvem van programokat csinálni. Nyáron amikor sokáig van világos, még belefér egy-egy nap hogy kiülünk valahova egy italra, de ilyenkor télen max bevásárolni megyünk el vagy egy edzésre heti kétszer.

Pénteken már belefér egy mozi vagy bármi. Szombaton egy kirándulás, családozás, elmenni egy bárba. Viszont a vasárnap ilyen össze-vissza szokott lenni. Én szeretek a ház körül tenni-venni, autótmosni, füvetnyírni, akármi. Sokszor van hogy nem megyünk sehova, max hozzánk ugrik be valaki. Van olyan hétvége amikor nem is megyünk sehova. Leírom az elmúlt hónapunkat:


1 hétvége:

- szombat: szüleinél

- vasárnap: szüleinél majd este haza


2 hétvége:

- szombat déltől estig barátok voltak nálunk

- vasárnap az udvaron voltunk, kerítést festettem


3 hétvége:

- szombat: kirándulás, túra a pilisben, reggeltől estig

- vasárnap: pláza, kávézás, vásárlás


4 hétvége:

- szombat: séta a városban, beülni ebédelni, egész napos program, este borozás a teraszon a barátoknál

- vasárnap: leugrottunk megnézni a téli Balatont, késő délutántól készültem a hétfői állásinterjúra


Erre mondta a barátnőm, hogy én egy végtelenül unalmas alak vagyok, soha nem megyünk sehova, otthon ülünk és mellette elmegy a fiatalsága! Nem így akar visszaemlékezni a fiatal éveire (28 éves, 3 évet voltunk együtt). A vicces hogy bulikba, koncertre nem lehetett soha elvinni, nem szereti a tömeget, meg a bulizást sem. Ajánlottam nyáron hogy válasszon egy fesztivált amire elmegyünk, de lemondta 1 héttel előtte mert nem nekünk való már az ilyesmi és nem érezné jól magát.

Voltunk nyaralni 10 napra, bejártuk a várost többször is, nem csak a szállodában voltunk a medence partján, elvittem jetskizni, quadozni de most azt mondta hogy élete legrosszabb nyaralása volt és halálra unta magát hogy egyhelyben voltunk végig. Ő úgy gondolta hogy autóba ülünk és elmegyünk a 150 kilométerre lévő parkot megnézni vagy a 80 kilóméterre lévő másik városba is elmegyünk strandolni, nem csak ugyanott vagyunk végig.


Mi a normális? Én vagyok a hülye és unalmas? Másnál hogy telik egy hét/hónap? Annyi “izgalmas” embert látok mindenhol a neten hogy kezdem azt hinni, tényleg ez az alap és normális.


Kérlek komolyan válaszoljatok, írjatok, ne fikázzatok le. Tényleg szeretném tudni mi van, hogy megpróbáljak változtatni ha lesz következő kapcsolatom!


2018. nov. 7. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi, a másik véglet sem jó sok nőnek. Nekem pl. mostanában az a hobbim, hogy havonta elutazom valahova egy-két hétre (most sem otthon vagyok), és a többségnek ez már túl sok. Valakinek viszont tetszik. Magyarul nincs "normális", mindenkinek másra van igénye/lehetősége
2018. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak szimplán nem szeret már,csak nem volt pofája megmondani.
2018. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez egy mondvacsinált ok volt. A valódi okot nem mondta meg, annyira nem volt egyenes jellem🤔
2018. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
És ő mit csinál a hétköznapokon úgy általában? Szerintem ahol mindkét fél dolgozik normálisan, ott teljesen rendben van ez így. Nem hiszem, hogy sokaknak lenne kedve még bulizni este vagy ilyesmi. Az meg, hogy még a nyaralás se volt jó neki... szerintem örülj, hogy megszabadultál tőle, csak egy hisztis, elkényeztetett, telhetetlen liba csinál ilyet.
2018. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Nekem pl spec meg ez is sok...:-)


Szeretünk otthon lenni, és egymashoz bújva egy álló napig "unatkozni" (4év)

2018. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Hét? Sokszor van, hogy alig találkozunk. Negyed éves szinten mondhatnám, 2-3 vacsi valahol. 1-1 alkalommal 2-3 éjszakák, más, más városokban. 1-2 hétvége Mátra, Bükk, stb.

Az már kikapcsolódás és boldoggá teszi, ha arra van időnk, délután kiülünk a kerti tóhoz a kedvenc halait nézni, etetni, vagy a virágaival foglalkozik.

Szerintem, teljesen más problémája van, amit nem akar elmondani, vagy még ő sem tudja pontosan mi is zajlik benne. Sokszor, képbe kerül valaki, akkor jönnek ilyen mondva csinált dolgok, semmi nem jó ahogy van.

2018. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Ne hibáztasd magad, ez nem átlag alatti tevékenység.

Vagy depressziós a barátnőd, vagy van valaki más a láthatáron, csak nem volt gerince ezt megmondani. Vagy esetleg a belsőd az, a köztetek lévő interakció, ami neki nem elég, esetleg intellektuálisan nem vagy neki elég jó társaság, és azért unatkozik veled.

(nekem volt ilyen), de én ezt beazonosítottam, elmondtam, és szépen elbúcsúztunk egymástól.

Ez a nődtől egy szimpla hiszti.

Én ennyi idős koromban így éltem, mint te, ez teljesen rendben van.

2018. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez teljesen rendben van így, én 24 éves vagyok most kezdtem igazán az életet most lett rendes munkám és azzal együtt komoly párkapcsolatom is(összeköltöztünk) előtte alig bírtam megülni a seggemen mindig mentem valahova ismerősökkel bulizni vagy este sétálni szabad hétvégém sosem volt amikor az otthoni dolgaimmal foglalkoztam volna mert mindig volt valami program, bár a hétvégék így is mindig be vannak táblázva, de hétköznap én is érzem, hogy nincs már azokra a dolgokra idő és energia amikre eddig volt. Nálunk hétköznap az a fő program, hogy ellátjuk az otthoni teendőket aztán meg sorizunk és alszunk. Néha elmegyünk moziba vagy barátokkal valamerre, vagy ha van valami érdekes program arra, de ennyi. Szerintem a barátnődnek nem csak ennyi volt a baja, csak ez volt a legegyszerűbb. Egyébként meg a leírásod alapján nagyon úgy tűnik, hogy a barátnőd tőled várta el, hogy szervezd a programokat aztán méltatlankodott, hogy ez neki nem jó, nem elég. Senki sem gondolatolvasó, az, hogy te nem találtad ki, hogy ő mit akar nem a te bűnöd, és nem a te felelősséged, hogy szórakoztasd, ha van kedve valamihez akkor mondja és ne tőled várja el, hogy mindig mindent kitalálj és megszervezz, vagy ha így van akkor ne méltatlankodjon. Egyszóval szerintem az ő felfogásával volt baj és nem veled.
2018. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy vagy unalmas, az emberek 90%-a ettől többet ül a tévé, számítógépen előtt!

Ez csak egy kitalált indok volt. Nem szeretett már, de azt is el tudom képzelni hogy lett valakije titokban.

2018. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Én marha boldog lennék, ha csak fele ennyi dolgot csinálnánk a párommal.
2018. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!