Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szexi a pasimnak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szexi a pasimnak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok 4 éves párkapcsolatban.

Sosem voltam az a hű de szexi lány a fiúk körében. Csinosan öltözködöm, sminkelek, magassarkúban járok, de az arcomnak nincs olyan "szexi" kisugárzása, vagy hogy mondjam.

Manapság rengeteg 15-6 éves lányt látok, akiknek a szemük, tekintetük szexiséget sugároz. Na belőlem ez hiányzik a mai napig.

SOkan néznek inkább kislánynak, és nem szexi értelemben, hanem egyszerűen külsőleg annak gondolnak.

A lényeg a következő: mint írtam, sosem voltam az a csábító fajta. Végül sikerült felszednem a pasimat. Sajnos azzal szembesülök, hogy bár a személyiségemet imádja, de külsőleg nem tudom felkelteni az érdeklődését. Elmondása szerint gyönyörű és csinos vagyok, de "szexiznem" kellene. Amikor kérdezem, hogy az mit takar, nem indokolja meg.

Értsétek úgy, hogy neki sose volt attól merevedése, hogy simogatom, pucéran hozzábújok, ilyesmik. Volt, hogy "próbáltam" csábosan nézni, és elröhögte magát.

Ha tömegközlekedésen utazok, előbb nézik meg a pasik a 15-6 éves lányokat, mint engem.

Én próbálkozom, de a pasim is tudja, hogy ha elmegyünk valahova, a társaságban levő lányok közül csak értem nem tepernek. A pasim úgy van vele, hogy mehetek bárhova, engem úgyse fognak elszedni tőle. Ő múltkor a szemembe mondta, hogy biztosra vesz engem. És ez tényleg így van. Nekem sosem voltak udvarlóim. SOHA.

Kicsit katyvasz amit írtam, de remélem érthető. A tanácsaitokra lenne szükségem, hogy mit tehetnék.

Szép lennék, de semmi kisugárzásom nincsen.


2018. nov. 7. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne add ennyire alá,dobd ki ezt a görényt. Elképesztő, hogy tűröd ezeket a bunkó megjegyzéseit. Szabadulj meg tőle gyorsan, aztán majd meglepődik. Ennél csak jobbat találhatsz. Nem mindenkinek jönnek ám be a kiélt arcú lotyók. Van olyan akiknek pont az olyan tetszene nagyon amilyen te vagy. Sok sikert!
2018. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem alapvetően semmi. Te ilyen vagy. Nem kell mindenkinek szexistennek lennie.


Nekem a kedvenc példám a szerepjáték. Ahol mondjuk a varázsló az nem olyan, mint a harcos. És az ork sem olyan, mint az elf. Nem mindenki rendelkezik minden jó tulajdonsággal. Unalmas lenne ha így lenne.


Persze ettől még kísérletezhetsz. De tudd, hogy itt idegen terepen vagy. Ha kedved van játssz ezzel, feszegesd a határaidat. De ne parázd túl.

2018. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Kisugarzasod az onbizalomtol lesz es attol, ha valamiben elmerulsz, atelesel beszelsz rola, ha boldog vagy. Keress magadnak valamisportot, hobbit testmozgasosat amit elvezel. Ha tancos helyre jarsz tancolj magadnak orommel. Egybol rad buknak a pasik. Ha meg az agyban akarsz szexibb lenni, akkor azt fehernemuvel erheted el leginkabb. De ott is az alenyeg, hogy elvezd amit csinalsz. Nezz meg nehany szexi videot...vagy csak prpbald ki azt, hogy veszel csipkes melltarzot, harisnyatartot combharisnyaval vagy eleg melltarzo es bugyi. Es tancolsz valami jo kis zenere es kozben magadat simogatod. Ezt meg nezze a pasid. Ja es nem kell ra "csabosan" nezned. Csak a zenere figyelj es elvezd a tancot.

Max nem jon be neki ez se:-)

2018. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy hozzáláncolva. Ha egyedül lennél, kicsit kinyílnál, bátrabban.
2018. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen rombolja az önbizalmadat a srác. Nem veszed észre? Kell ez neked?

Biztos vagyok benne, hogy úgy vagy jó, ahogy vagy. Fura, hogy nincs merevedése, amint meztelenkedsz a közelében vagy simogatod. Állnia kéne ezekre a kisfőnöknek, mint a cövek. Nem látens meleg? Vagy tényleg csak rádunt. Mindenesetre egy görény te pedig szolgalelkű vagy, amiért hagyod. Nem enyhén nárcisztikus a srác.


UI: Kép nélkül nehéz egy ilyen kérdésre válaszolni.

2018. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Én kifejezetten nem szeretem azokat a nőket, akiknek "kisugárzásuk" van. A hideg szépség típusú nőket sokkal izgatóbbnak találom.


Mellékesen ha meztelenül hozzádörgölőzöl egy fickóhoz, a kisugárzástól totál függetlenül meg kellene kívánnia. Melledet a szájába teszed, a kezét a fenekedre, egy zacskóval a fejeden, minden további szó vagy gesztus nélkül is meg kell kívánnia, kivéve, ha valamiért kifejezetten közönyös irántad. A pasid esetében meg mintha pont ez lenne a helyzet.

2018. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem tíz év múlva örülni fogsz a kislányos kinézetednek, miközben a "szexizős" lányok akkor már a ráncaikat fogják takargatni.

Nem kell mindenkinek bombázónak meg végzet asszonyának lennie. Ha kislányos báj van benned, akkor igazodj ahhoz, és hozd elő magadból az aranyos csajt. És talán találsz valakit, aki olyannak szeret, amilyen vagy, és nem akar átnevelni.

2018. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Új pasit akarsz, vagy azt, hogy a réginek már attól álljon, hogy ránézel?
2018. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés kiírója már megint egy incel fiú. Mikor hagyod már abba a regényírásokat? Lebuktál a priviben.


Gratulálok haver!

2018. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezek az incelek tényleg mindenhol ott ólálkodnak, és a legváratlanabb pillanatban is lecsapnak! Szörnyűség!
2018. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!