Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Direkt okoz fájdalmat a párom

Tudatosan akarattal


2018. nov. 7. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd?
2018. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ha más a véleményem egy helyzetben, amiből vita van

Bosszút áll rajtam

2018. nov. 7. 22:31
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
S/M?
2018. nov. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd el.. Mazochista vagy? Mentálisan te se lehetsz ép ha ilyen pasival vagy..
2018. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Pont nem ítélkezésre vagyok kiváncsi

Valaki tud emberi módon hozzám szólni esetleg?

2018. nov. 7. 22:38
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami részletesen írtad le, de a lényeg benne volt.

Ha direktr bánt, akkor vagy beteg vagy nem szeret.

Ezt nem kezelni, hanem megszűntetni kell.

Találsz olyat, aki nem bánt.

2018. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Valaki tud emberi módon hozzám szólni esetleg?


Minek magadat se nézed annak ha azzal vagy aki fájdalmat okoz, mintha az suggalnád h ennyit érsz.. Ne kezeld sehogy ugyse megoldást akarsz ez lejött maradj vele és sirdogálj a sokádik lábtörlő effektusnál.. Az ilyen buta nőkön nem lehet segiteni.. :O

2018. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Már az itteni megnyilvánulásodon is látszik, hogy mentálisan nincs valami rendben veled. Azért meghallgatnám a párod is, netán nem tetszik neki, hogy nem szeded a gyógyszered?
2018. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Két lehetöség van. Az egyik, hogy nem kaptad meg, amit akartál és hisztiböl kiírtad ide a kérdést.


A másik, hogy tényleg bánt. Nem csak a fizikai bántalmazás számít eröszaknak, hanem a szóbeli is. Ha tényleg tudatosan, bántó célzattal teszi, amit tesz - ezt úgyis letagadja -, akkor ezen nem lehet mit kezelni, mert te nem vagy egyenrangú fél. Minden alkalommal, amikor megbocsátod, tudod mit mondasz? "Héé, én csak ennyit érek!" Szóval, ahogy elöttem írták, szakíts. Vagy, ha nem, akko% türd szó nélkül.

2018. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha normálisan leírod a problémádat, kaphatsz normális választ is, de abból a két sorból amit idelöktél, semmi sem derül ki.
2018. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!