Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom este 6 óta nem jelentkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom este 6 óta nem jelentkezett, munkahelyi vacsorán van. Szerintetek történhetett valami?

Figyelt kérdés

Nem reagál az üzenetemre semmit. Egy kollégáját ismerem, ő már 8-kor otthon volt, mert nem egy nagy buliról van szó elvileg. Két éve vagyunk együtt, megbízom benne, de mégis zavar, mert egy kolléganője rá van mozdulva. (írogatott neki,nekem meg nem köszön)Nem bánom,ha bulizik, de ezt azért túlzásnak érzem hétköznap este ráadásul úgy,hogy nem jelez magáról semmit. Egyrészt féltem,nehogy valami baja legyen,másrészt meg féltékeny is vagyok. Mit csináljak? Szerintem le is van merülve a telefonja.

Aggódjak megcsalás miatt?



2018. nov. 7. 23:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
"... történhetett valami?" Igen, mondjuk jól érzi magát és beszélget.
2018. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Én itt 16 Éves szingliként nem szeretnék kapcsolati tanácsokat adni, de szerintem feltétlenül kérdezd majd meg tőle hogy mi történt és miért nem reagált a hívásokra vagy miért nem hívott fel valaki más telefonjáról. Érthető, hogy aggódsz. Azt hogy lefeküdt e a csajjal szerintem észrevennéd rajta.
2018. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát ja,elég gyökér....
2018. nov. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésed eléggé ellentmondásos.

Azt mondod megbízol benne, és azt is mondod, hogy féltékeny vagy, mert egy kolléganője rá van mozdulva.

Döntsd el légyszíves, hogy melyik.


Arra hogy mit csinálj: Várj. Aggódni is aggódhatsz, ha úgy esik jobban, de hidd el, attól nem fog változni semmi. Ha nem tudod elérni, akkor úgyis mindegy, majd ha hazaér, kifaggatod.

2018. nov. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%

Van okod féltékenykedni. Ismerem a nőket. Ha egy kolléganő rámozdult akkor addig nem nyugszik amíg meg nem kapja. Tapasztalat: a kolléganőm addig hajtott amíg meg nem történt a megcsalás. Aztán már nem voltam érdekes neki, jöhetett a következő kolléga.

Nyugodj meg, a pasid is csak egy körre kell neki. Különben meg vizen nem látszik a kacsanyom.

Csapjál le egy whisky-t (vagy 2-3-4-et) és aludj. Reggelre otthon lesz.

2018. nov. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Ha a csaj tekintettel lenne rád, akkor nem irkálna a párodnak. Amúgy, ha a párodat nem érdekli a nő, tett valamit? Elküldte a búsba? Letiltotta, hogy ne tudjon írni neki? Undorítóak az ilyen mocskos nők.

Higgadtan próbáld megkérdezni, mi történt. Lehet valóban csak másokkal beszélget és jól érzi magát.

2018. nov. 8. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
34%

Mitől undorító egy olyan nő, aki jókat beszélget egy munkatársával, aki férfi és hàzas? Talán egy házas férfi házasság után soha többé nem beszélgethet más nőkkel vagy mi a szösz? :O

Te meg kedves kérdező ha azt mondod bízol a párodban, akkor kérlek tényleg bízz is, ne csak ezt mondd... Elment, jól érzi magát, majd hazajön, ennyi... szerintem nem kell ennyire túlaggódni a helyzetet.

2018. nov. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Na mi lett végül?
2018. nov. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

A pasik 80 %-a úgyis megcsalja egy ilyen céges bulin a párját, ha a nő rá van mozdulva akkor az esély csak növekszik, hát ha még jó nő is, akkor tuti.

Ilyenek. Mindig kell az új punci, meg tudod a vadászösztön hajtja őket.

Mindegyik ilyen lesz, szóval szerintem is guríts le pár whiskey-t és tényleg mindegy lesz egy idő után.

2018. nov. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
remélem, tudtál aludni. Majd írd meg, mi lett.
2018. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!