Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már kellett tenni azért hogy a kapcsolatotoknak ne legyen vége?

Figyelt kérdés
Ha igen mit és nem vált erőltetté utána az egész kapcsolat?
2018. nov. 8. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Minden kapcsolatért tenni kell hogy működjön és ne legyen unalmas vagy ne hidegüljön el az ember. Ha neked ez nem természetes akkor nem való neked kapcsolat.
2018. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatért tenni kell, csak ez az elején azoknak is könnyen megy, amíg fülig szerelmesek, akik amúgy nem illenek össze, és a leginkább összepasszoló pároknál is vannak nehezebb időszakok, mert két egyébként különálló emberről van szó, akik megosztják az életüket, és vannak saját szokásaik.
2018. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 😊 10 éve vagyunk házasok, összesen 2 ilyen alkalom volt, amikor tudatosan oda kellett figyelnünk, mert kezdett ellaposodni a dolog. Ez sem volt nyögvenyelős, hiszen abban mindketten biztosak voltunk, hogy egymást akarjuk továbbra is, csak kicsit fel kellett rázni magunkat a megszokottságból. Hamar rendbejöttünk mindkétszer és nem lett erőltetett kicsit sem, mert valóban újra fellobbant a szerelmünk. Most 2 gyerek mellett és 10 év után úgy érzem magam esténként, míg várom haza a férjem, mint egy 15 éves lány az első randi előtt. 😊
2018. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Be kellett látnom, hogy már a megismerkedésünkkor is voltak jelei, hogy jóval kevesebb szexet igényel mint én, nem pedig időközben lanyhult drasztikusan az érdeklődése.

Ha ezt így elfogadom, akkor olajozottan működünk, ha nem akkor kész katasztrófa az egész együttélésünk.


Lemondani az egyik legjelentősebb örömforrásról szerintem elég nagy ár, de ahol meg jelen volt a szex, ott sok egyéb más nem funkcionált.

2018. nov. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező arra céloz, hogy vannak-e olyan párok, akiknél már kőtörés a bányában jellegű a dolog, olyanfajta erőfeszítésekkel, ami nem belülről fakad, nem természetes kívánalom, hanem erőlködés, mint a budin, mikor szorulásod van, de szarnod kell.


Ismerek ilyeneket, akik majd belegebednek, és úgy foltozgatják a kapcsolatukat, mint egy lyukas tetőt, nem boldogok, nem jó együtt, de mégsem tudnak különböző kényszerek miatt szakítani.


Nem akarásnak nyögés a vége, ahol ennyit kell kepeszteni, hogy éetben maradjon a kapcsolat, ott helyesebb lenne szakítani.


Ezek a párok ugyanis nem boldogok együtt, és valójában szenvednek.

2018. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ilyen párt ismertem, elég fiatalon jöttek össze és majd tizenöt! évig nyűglődtek egymás mellett, de már kb. a második évben lesírt, hogy nem illenek össze.
2018. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek kell.Még ha nincsenek is nagyobb konfliktusok akkor is dolgozni kell rajta.Ettől nem lesz erőltetett a kapcsolat,sőt ha rendelkezel téve a dolgok még a sikerélmény is rákontráz a boldogságra.
2018. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak, akik nyűglődnek valami miatt, de azért azoknak is vannak tényleg nehéz időszakok, akik amúgy összeillenek, és nekik is lehet 1-1 időszak nagy kihívás. Pl. a szüleim esetében is tudnék mesélni, mégis azt látom, hogy ezeket le tudják győzni több-kevesebb munkával, mert összetartoznak, és akarják.

Aztán persze én is látok olyanokat, akiknek nem kéne erőltetni a dolgot. Láttam a legnagyobb lelkesedésből is csúnya szakítást több éves kapcsolat esetén. Az a lényeg, hogy mindenki ismerje magát eléggé, és ehhez mérje a kapcsolatot, és sose add fel önmagad egy másik emberért. Van úgy, hogy nagyot változol valaki hatására, de ha tartós marad, az amúgy is benned volt, ha meg kellemetlenné válik, az a kapcsolatról is vészcsengő.

Olyan kapcsolat viszont nincs, amiben nem kell dolgozni, és minden megy magától. Kérdés, hogy kinek és kivel hol van az a határ, ameddig még hajlandók dolgozni ezért, és mikor jön el az a pont, amikor már nem.

2018. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen kapcsolat olyan mint a bicikli, ha nem tekerik eldől, és ez mind a két félre igaz. Néha észre sem veszed, ha csak kis apróságokkal is , de tulajdonképpen mindig teszel a kapcsolatért. Ha ez tartósan elmarad, akkor jön a baj...
2018. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem azért kellett tenni hogy vége legyen, az sem egyszerű ;)
2018. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!