Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelő ajándék ez a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő ajándék ez a barátom születésnapjára, vagy nagyon elszúrtam az ajándék "vásárlást"?

Figyelt kérdés
Kap egy bilincset, egy üveg italt (ezeket egyszerre használjuk majd fel), sütök neki egy szép tortát, illetve csináltam egy dobozt, amiben kis cetliken olyan dolgok szerepelnek, amiket szeret a barátom, vagy amiket szeretne kipróbálni a barátom. Van benne szexuális jellegű, és másféle is (masszázs, ágyban reggeli, süti sütés, mindenféle). És a dobozból bármikor átnyújthat nekem egy-egy cetlit, és a rajta szereplő kívánságot nekem teljesítenem kell. Nincs az, hogy majd máskor, vagy amikor kedvem lesz hozzá, hanem egyszerre. Ez jó ajándék így? Vagy még vegyek valamit, ami elfogadottabb (karórát, könyvet, ékszert, plüsst, ruhát)? Igazából elsőre nagyon jó ötletnek tűntek ezek az ajándékok, de most jobban belegondolva lehet, hogy úgy fogja érezni, hogy igazából nem kapott semmit, mert ugye ezek közül csak a bilincs marad meg, a többi elfogy. Vagy ha megkérdezik a munkatársai, félek, hogy szégyelli majd, hogy ilyesmit kapott. Mit tegyek?
2010. jún. 25. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó ötlet,én örülnék ennek a csomó kényeztetésnek :)
2010. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marha jó ötletek. Bezzeg én nem kapok bilincset a csajomtól.:(
2010. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ez így :D Jó a fantáziád :D grat hozzá
2010. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a tökéletes ajándék. most utálom a barátodat, mert ő kapja és nem én :)

a legjobb, hogy BÁRMIKOR felhasználhatók a cetlik egyszer. ez majd érdekes helyzeteket eredményez, ha a srácnak van némi vér a pucájában :D

2010. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!