Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ezt csinálja a barátom?

Figyelt kérdés

A barátommal már 2 éve vagyunk együtt. Minden jól működik a kapcsolatunkban.

2 éve járunk egyetemre két külön városban. Amikor megismertem visszafogott volt és nem járkált bulizni. Azonban mostanában, mert a hobbija a videózás elkezdett és mindig megy az egyetemi nagy bulikba, ahova ugye én nem, mert más egyetem, én nem vagyok ott akkor. Ezeken a bulikon mindig videózik. A videók eredménye pedig az, hogy mindig ugye csajokat vesz fel táncolás közben, ahogy riszálják a feneküket meg a mellüket mutogatják és számomra ez annyira undorító!!!

És ő ezt napokig szerkesztgeti...

Lehet hogy tök hülyeség hogy zavar ez engem, de szeretném kikérni mások véleményét.


21L



2018. nov. 9. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Mindenki olyat szagol amilyet szakitott.
2018. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Leültél vele és érett felnőtt ember módjára megbeszéltétek a problémádat? Megkérdezted, hogy miért csak lányokat vesz fel? Vagy, hogy ki kérte, hogy partyvideókat csináljon? Elmondtad neki, hogy ez téged zavar?


Vagy annyira gyáva vagy, hogy először ide jöttél sírni egyet!

2018. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy miért pont bulikba videózik, annyi minden mást is lehetne. És mondta, hogy ez egy emlék meg hogy mert nagyon jó a hangulat és ezt meg kell örökíteni, ill. ezzel ő tud fejlődni.

Meg a többiek is mondták neki, hogy videózzon, mert ügyes és jó lesz visszanézni.

Csak hát van benne jó pár olyan rész, amitől nekem kicsit kikerekedtek a szemeim.

2018. nov. 9. 10:47
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Gyerekek vagytok még...

De ha felnőttnek érzed magad, akkor beszéld meg vele, hogy ez téged zavar/bànt.

2018. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
ezzel ő tud fejlődni,mekkora ratyi duma,ha te ilyeneknek bedölsz...,egy retardált pali,és más nőkre izgul.kuka.
2018. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
A barátod még nagyon gyermek, ezek szerint, nem biztos hogy alkalmas komoly kapcsolatra...
2018. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Tinikapcsokat. Ilyenkor változik az ember a legtöbbet, keress mást.
2018. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Mostanában ezek a kis huszonéves csávókák meg vannak bolondulva. Tartsd meg amíg nincs más, randizz valami jó pasival, aztán miután összejöttél vele, alázd le ezt a kis görényt.

Sok a szemét, valakinek leckéztetni kell, hogy tudják a kis csicskák végre, hol a helyük a nagyvilágban.

Okos légy. B43zd ki a picsbe.


24N

2018. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8-as, őszintén, tiszta szívből hálát adok, hogy nem ismerlek az életben.


Kérdező:

Rengeteg dolog van ahol videókat lehet csinálni, szerkeszteni, nem feltétlen kell ragaszkodni a bulikhoz. Mivel eddig nem járt bulikba, így én nem feltételezném először, hogy más csajokat akar bámulni, de te jobban ismered. Ülj le vele, beszéljétek meg.

2018. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, nem baj, hidd el pedig jó fej vagyok, de csak ha nem bántanak. A kérdezőt átveri a palija. Ennyi.
2018. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!