Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar elélvez?!

Figyelt kérdés

Azt mondja, azért nem bírja sokat, mert annyira jó.

Első menetnél 5 perc (közben megállunk, hogy késleltesse )majd utána akár fél óra is.


2018. nov. 9. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Plane ha van rogton masodik menet, akk nem mindegy ?
2018. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi ideje él nemi életet? Most kezdte veled, vagy volt már mással is előtted? Ha most kezdte, ne csodálkozz. Legelső szexnél, ami gumi nélkül volt, eldurrantam 1 perc alatt. 🙂 Másodiknál már tovább bírtam. Harmadik után akkor mentem el, amikor akartam. Megvártam a baratnőimet, hogy egyszerre élvezhessünk el. Fenséges! 😉



Visszatérve: ha már élt nemi életet, ott volt-e ilyen gond? Önuralmat kellene gyakorolnia. Lehet, hogy túl mohó, azonnal el akar menni. Ezt el kell húzni, de nem iszonyúan hosszú előjáték során, mert utána is hamar eldurranhat, ha felhúzod.

A túl gyakori pózváltás illúzió- és vágy romboló. Ha maszturbál, el kéne húzni sokáig, sokan hozzászoknak az egyedül átélt örömszerzéshez, hogy senkihez nem kell alkalmazkodni és percek alatt elélveztetik magukat. Az agyban szexnél ezek az idegpályák jönnek elő és mielőbbi elélvezésre készteti az illetőt.

Kicsit lassítson, néha váltsatok pózt, de ne túl gyakran, szoríts rá két ujjal a farka tövére döfésekkor, húzzon gumit néha. Ezekkel gyakorolja be, majd megszokja a vagina ingerkiváltását és nem fog eldurranni percek alatt.

2018. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha van második ami már teljesen jó idő, miért baj? Majd változik.
2018. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok neki az első, rég él nemi életet

Nem nevezném önzőnek, mindig próbálja tovább bírni, olyankor kiveszi, engem kényeztet

Kíváncsi vagyok más is így van ezzel, vagy csak mi?

Gumi segítene? Nem lenne kevésbé élvezetes számunkra?

2018. nov. 9. 17:15
 5/5 anonim ***** válasza:

5 perc? Elso menet?

Irigyellek.

Volt olyan pasim akinek kb 20 masodperc volt es egy menet.

2018. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!