Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyre több "gyanús"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyre több "gyanús" dolgot csinál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, bizalom nélkül nincs kapcsolat, de én nagyon szeretem a barátom. Mégis, mostanában egyre furcsábban viselkedik.

Mostanában elég gyakran előfordul, hogy elmegy valahova, és ha rákérdezek, hogy mit csinál, kiakad. Múltkor inni ment a haverokkal, 3 óránként felhívott engem. Rákérdeztem, hogy hogy érzi magát, erre kiakadt, hogy erről ne beszéljünk mert rosszul érzi magát de marad velük mert unatkozik. Ott maradt 16-tól éjfélig(ha valakit nem bírsz nem leszel velük eddig).

Ma felhív, hogy a nagymamájához megy, ami 3 perc séta. Felhívott 13-kor, hogy indul a nagymamájához(akkor már úton volt), majd 14-kor, hogy most érkezett meg. Ha meg rákérdezek ilyenkor, hogy mit csinál, kiakad, hogy mit féltékenykedek.

Az apjával minden nap 1-2 órára találkozik, engem meg mostanában van, hogy lemond, hogy ő reggel korán kel, meg fáradt.

Óránként megy a mosdóba 5-10 percekre. Például bemegy, kezet mos, kijön. 5 perc múlva bemegy, kijön. 30 perc múlva bemegy 15 percre. Ha meg rákérdezek ordibálni kezd. Múltkor reggel 9 körül kiment pisilni, és 9:40-kor jött vissza. Amikor rákérdeztem, hogy mit csinált, akkor annyit mondott, hogy felment a padlásra(??). :D

Nem tudom mi történt vele, de azt se, hogy mit csináljak. 5 éve vagyunk együtt és eddig minden rendben volt.


2018. nov. 9. 18:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
megcsal.
2018. nov. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább telefonnal jár be a wc-re is?
2018. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Nagyon különös amiket leírtál róla. Sajnos ez még mindig nem elég információ hogy biztosat mondjak. Viszont úgy gondolom hogy valamit tutira titkolhat. Priviben írnál róla egy kicsit bővebben, esetleg arról hogy ő maga milyen személyiség, régen hogy állt hozzád hogy azóta ennyire más lett?

Nem biztos hogy megcsal, lehet van egy kínos dolog a háttérben (nem tudom mi) amit nagyon nem akar hogy megtudj.

2018. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
" de én nagyon szeretem a barátom. Mégis, mostanában egyre furcsábban viselkedik." Hogyan is értetted?
2018. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Leültök és megbeszélitek. Addig nem engeded sehova menni, amíg el nem mondja, hogy mit csinál a hátad mögött. Nem itt teszünk fel kérdést, meg elnézünk minden fura dolgot és hagyjuk, hogy a semmiért leordítsák a fejünk. Állj a sarkadra, mert egyértelműen haldoklik a kapcsolatod!
2018. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mész be utána a wc-re megnézni, hogy mit csinál?
2018. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5-ös válaszoló: Nem gondolod, hogy ha rejteget valamit előle a barátja, esetleg mással chatelget miközben "bujkál" a saját lakásukban, akkor ezt nem fogja elárulni neki egy beszélgetésben...
2018. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7. Szerinted az jobb, ha továbbra is titkolózik, a csaj meg elnézi neki? Legalább annyi legyen már benne, hogy elmondja az igazat. Ha meg nem, ott kell hagyni a francba.
2018. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

7. Ha van lelkiismerete a srácnak, akkor elárulja és bevallja. Sőt, sokszor mondani sem kell semmit, mert szembesítéskor a képe mindent el fog árulni...


Kérdező, az exemmel nekem is ugyanezek voltak a "tünetek". Tudtam, h valami baj van és leültettem. Mondtam, h meg kell beszélnünk valamit, majd feltettem a kérdést, h miért viselkedik így. Erre jött a kitérő szöveg, h maga sem tudja, nem tudja mit érez blablabla. Ekkor rákérdeztem, h van e 3. személy, aki belépett a szférájába? Erre elsírta magát, h nagyon bizonytalan, nem tudja mit tegyen. Több kérdésem sem volt. Akkor még hitegetni próbált, ölelgetni, h ne hagyjam el, nem tudja elképzelni, h mi szétmegyünk stb. Legnehezebb dolog volt, amit tennem kellett: h összepakolok és elhagyom azt akit szeretek. 1 hónapig ostromolt, de amikor letiltottam mindenhonnan és itt-ott rákukkantottam a profiljára a neten, akkor láttam, h 2 hónap elteltével össze is jött egy nővel, akivel csalt engem mint utólag kiderült :) Ne legyen így, de nagy a gyanú, h veled is ez történik.

2018. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valamiért a csávó kamuzik, az tuti.
2018. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!