Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bunkóság, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkóság, ha követ (tet) em a párom? Nem alaptalan féltékenységből teszem.

Figyelt kérdés

Egyszer már megcsalt úgy másfél éve és bár megbocsátottam neki,de mostanában megint úgy kezdett viselkedni mint azelőtt az eset előtt.

A tesóm tud róla és nem helyesli.De nem szeretnék megint szarvakat.

Alapból hűséges a párom, de vannak labilis időszakai,amikor, mintha megőrülne.

Ti mit tennétek a helyemben?


2018. nov. 9. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van. Szerintem is alaposan féltékeny vagy.
2018. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Úgysem fogod belátni, hogy ez a rabló-pandúr játék téged is rombol és tőled is elvesz. Meglopott a párod, de amit elvett tőled azt nem tudja vissza adni. Ékes példája ennek a mostani viselkedésed.


Tudom: de "szereted". Rendben. Szeresd továbbra is. Egy nap úgyis arra kelsz, hogy kirámolta a lelked, csak az 2 gyerekkel és egy közös egzisztenciával arrébb lesz.

Ha okos lennél menekülnél a tolvaj elől, te viszont az ágyadba babusgatod.

Amíg a szerelmen túl nem látsz és nem állsz a sarkadra, addig a tőled ellopott érték ott fog benned üresen tátongani, és a párod sarkába leszel, hogy nehogy még többet elvegyen... pedig elfog. Már most kevesebb vagy!

2018. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem követni kell hanem elhagyni.

Minek követed ,nincs bizalom.. Halott kapcsolat van.. Előbb utóbb úgyis megint megcsal egy mert megbocsátottál és emiatt azt sugalltad h megteheti veled. Kettő azért mert keresi amit tőled nem kap meg ezeken gondolkodj inkább ne James Bondozz..

2018. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De le szeretném buktatni,ezért csinálom.

Illetve nem tudom hogy szeretném-e.

2018. nov. 9. 19:16
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudsz újra szarvakat kapni, mert az előző még rajtad van.


A labilis időszak nem mentség arra, hogy megcsal, ez hülyeség, remélem te is tudod.

Labilis lehet az ember, de az ha megcsal, azt nem labilisnak nevezik.



"Alapból hűséges a párom - Egyszer már megcsalt úgy másfél éve"


Meg még hányról nem tudsz (tudhatsz), ami nem derült ki...

2018. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"De le szeretném buktatni,ezért csinálom.


Illetve nem tudom hogy szeretném-e."


Na ezzel tönkre is tettél.


Szóval sejted, hogy megcsal megint, de inkább jobb nem tudni róla, mert akkor megmarad az a "kép", hogy most minden rendben van köztetek.

Hát nem tudom, túl sok jót szerintem nem lehet neked segíteni ez ügyben.

2018. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát elsőre is nagyon nagy árulás volt számomra.De előtte jól elvoltunk,csak bekattant vagy valami.
2018. nov. 9. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:

"De előtte jól elvoltunk,csak bekattant vagy valami"

Ilyen igazából nincs, hacsak nem klimaxról van szó. De ez itt a mese része. Ilyan úgysem lesz sosem, mint "előtte". Mert tudod mire képes, tudod, hogy a sarkába kell lenni.

Ha esetleg gyomorfekéllyel kórházba kerülnél, akkor mond el a dokinak, a magánügyedet is, sokkal hamarabb meg lesz a diagnózis. ;)

2018. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jött össze a kapcsolat a nőcskével, ezért vissza könyörögte magát a srác. Bár, ahogy olvasom itt kommentárjaidat Kérdező, szerintem nem is kellett nagyon sokat könyörögnie. A legnehezebb, de a legjobb döntés lett volna ha akkor kidobod a pébe. Most mennyivel jobb? Mert valld be te is, h nem, nem bízol benne! Ha bíznál, akkor mit szeretnél lebuktatni? Akkor fel sem merülne a kétely, h megcsal-e. Picit légy már reálisabb. Követni... Jesszus.
2018. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha lebuktatod mi lesz ujra megbánja te meg bedőlsz ujra mert hát legyen valakid a semminél jobb.. Ismerem ezt a tipust. Aztán a következőnél sokadiknál már fel se tűnik h lábtörlő lettél és h nyitottban élsz kb ingyen luk vagy aki még kaját is főz.. Önbecsülés?
2018. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!