Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ha párom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha párom fel kapta ezen a vizet?

Figyelt kérdés
A lényege : Ki rakott egy képet. Másnap ránéztem a lájkokra. Egy csaj szívet nyomott rá. Soha nem lajkolta semmi dolgát Facebookon. Megkérdeztem ő ki. Erre először válaszolni sem akart. Utána pedig lekiabálta a fejem, hogy az lajkolja a dolgait aki akarja. Ne kombináljak. Hozzá teszem egész eddig eszembe sem jutott, hogy én ezt továbbgondoljam. Soha nem kérdeztem meg ilyesmit. Nem. Volt rá szükség. De ez a reakció meglepett. Gondoljak rosszra? Vaj lehet a füle mögött? Ha annyit válaszol a kérdésre, hogy egy régi ismerős, mégis hogy reagáljak?

2018. nov. 10. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Lépj túl rajta, mindketten jobban jártok. Inkább azt nézd ,hogy a kapcsolatokban ne változzon meg semmi, kommunikáció, intimitás, közös programok, célok, stb.
2018. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Dobj pár linket priviben, melyik képeid likeoljam. :D

32/f

2018. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Azt jelenti hogy egy suttyó.

A barátnőm mért ne kérdezhetne meg bármit. Elvégre egy pár vagyunk ...

Ha bármit kérdez lazán válaszolok rá és kész. A párom tudja az összes jelszavam és a gépemet is rendszeresen használja. Oda néz be és azt csinál amit akar. Nincsenek titkaim előtte.

2018. nov. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti, hogy a "párod" egy paraszt (és nem a földműves fajtából). Kérdezel tőle valamit, és leordítja a fejed, mi már ez?... De mondjuk jól egymásra találtatok, hiszen téged sem az zavar, hogy üvöltöznek veled, hanem egy szívecske a facebookon.
2018. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Mind a ketten megéritek a pénzeteket, te azt lesed, hogy éppen ki lájkolja a képét, ő meg leordítja a fejed. Nice.
2018. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is gyanús lenne. Akinek nincs mit titkolnia, az nem támad, csak megmondja, hogy "kolléganő/volt osztálytárs/ex/szomszéd". A legjobb védekezés a támadás, kivéve, ha ezzel lebuktatja saját magát.
2018. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így beszél, ordít veled a párod, akkor hagyd ott. Mi lesz később, ha a felesége leszel? Ha lesznek gyerekek? Velük hogy fog beszélni? Ne azért hagyd ott, mert esetleg megcsal valakivel, hanem azért, mert ilyen a modora.
2018. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!