Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem akar lefeküdni velem ez igy normális?

Figyelt kérdés

Anyáktól szeretnék kérdezni mert ők átestek már ezen.


Barátnőm 5,5 hónapos terhes , és 1x ( sajnállatból) feküdt le velem a terhesség alatt, miközben akkor is éreztem hogy nagyon nem akar.


2 oldal van természetesen


Első: terhesség miatt tisztában vagyok vele hogy nem túl jó a közérzete ( eddig nem viseli túl jól) így megértem és beletörödök.



Második: azért 9 hónap az 9 hónap plusz utána kitudja mennyi. Ahogy most kinéz a dolog úgy ebből meglehet az hogy ez a végéig kitart ez mennyire számít normálisnak?


Amióta terhes alig foglalkozik velem (én lesem a kivánságait vele ellentétben)


Alig van itthon és állandóan barátnőivel van még akkor is ha hazaérek munkából.



2018. nov. 10. 13:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Ha meglesz a gyerek akkor meg dugni akar majd ! Csak nem lesz vonzó számodra ha nem tud lefogyni !
2018. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

önző farok vagy.


csak aszex, csak a szex most is.


apa leszel (szegény gyerek), errre kéne felkészülni, a párodat békén hagyni, és végre egyszer az életben szembesülni azzal, hogy a világ nem a teigényeid körül forog.


és ha megszületik a gyerek, te jó sokáig jegelheted a farkodat, mert annyi kedve, energiája, ideje biztos nem lesz rá a párodnak, és a gyerek az első.

2018. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Én ugyan apa vagyok, de a párom még a nyolcadik hónapban is akarta a szexet. Szülés utáni hat hetet is alig birta kivárni, mind két gyereknél ez volt. Később sem volt semmi törés a szexuális életünkben.

Azért, nagyon különbözően viselik a nők ezt az időszakot.

2018. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Három gyerekes anya vagyok.

Egy kérdés: szabad szexelni? Van, akinek megtiltja az orvosa, és akkor a szülésig marad a farkas póz. Ülsz a luk mellett és vonyítasz.

De ha egészségügyi akadálya nincs, akkor nem normális dolog, ha a párod ennyire elutasít. Utóbbira tippelek, mert eü -oknál barátnőzésre se lenne ereje.

Volt álomi terhességem, és volt, ami nagyon megviselt, állandóan hánytam. Volt sajnos olyan is, mikor végigaggódtuk a 9 hónapot. De normàlis, működő kapcsolatban az intimitásra akkor is szüksége van a terhes nőknek is. Ölelkezés, csókolózás, kis cirógatás. Aztán onnan már visz a lendület, és kell egy kis szex is.


A többség terhesen még kívánósabb is, mert ilyenkor vérbőség lép fel a nemi szervek körül. Mint nektek amikor már félàrbócon áll.

Aki ilyenkor nem kívánja a szexet, az sajnos téged nem akar. 😔 Szülés utánra se jósolok sok jót. 😔

2018. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4 , ebben sajnos még ha fáj is igazad lehet :( nem nagyon erzem azt hogy akarna es mar elgondolkoztam azon is hogy en miattam lehet ez a gond pedig nagyon igyekszem oda tenni magam de lehet hogy velem van a baj vagyis engem nem kiván.


Nem is alszunk egyutt mert nem akar ( mocorgok vagy ha almomban atolelem az nem jo neki) és ha kozeledek hozzá vakahogy mindig kibújik így nem erőltettem. Orvos nem.tiltotta mert szerencsére minden rendben van a babával és nem volt kicsit sem veszélyeztetett.


Nagyon sokat kimarad otthonról , állandóan a 2 legjobb barátnőjénél van vagy velük. Akkor van csak itthon ha nagyon nincs jól.

2018. nov. 10. 13:50
 6/23 anonim ***** válasza:
30%

Mi végig szexeltük a párommal mindkét terhességem. Szóval nem, nem normális amit a barátnőd csinál.


Azt gondolom terhesség előtt sem lehetett valami odáig a szexért, nem igaz?

2018. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%

"....a párom még a nyolcadik hónapban is akarta a szexet. Szülés utáni hat hetet is alig birta kivárni, mind két gyereknél ez volt. Később sem volt semmi törés a szexuális életünkben."


Ugyanígy volt nálunk is, de szerintem is egyénfüggő.

2018. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6


Ennel sokkal jobban akarta de azita tortent valami... nem tudom mi en ugyan ugy csinalok mindent (csak a babara jobban keszulok)


Azelott nem volt olyan hogy nincs itthon , vagy a kozelsegemet nem birja . Amiota terhes azota van ez kb .


Olyan mint ha engem nem akarna ( sokszor jo kedve van , de nem miattam ) nem azert mert barmit csinálnék hanem lehet hogy a hormonjai jatszanak vele ilyesmit olvastam

.

2018. nov. 10. 13:57
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

4. Vagyok

Ez nagyon rosszul hangzik.

Írsz kicsit többet a körülmènyekről? Akár privátban is.

Tervezett baba? Előtte milyen volt a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Korotok? Eddig is ennyit járt el? Biztos, hogy a barátnőivel van?


Kicsit (nagyon) úgy jön le, hogy te csak megcsinálni kellettél a gyereket, meg esetleg felnevelni. De lehet, hogy megcsinálni se neked kellett... 🤐

2018. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9


Ez most nekem is nagyon furcsa azert is tettem itt nevnelkul fel a kerdest mert ez nekem is baromi kellemetlen... :(



Azt tudom hogy a Nők ilyenkor bárhogy viselkedhetnek ( akarhatják , nemakarhatják) csak az a baj hogy mar tobb mint 5 honap telt el es azt erzem hogy egyre tavolodik.


En 26 vagyok ő 31


Sosem kerdezoskodok mert en vakon is megbizok benne. Csak attol felek hogy az en kozelsegem miatt nincs itthon mert ez az allapot valahogy kiverte a biztositekot nala

2018. nov. 10. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!