Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a párom. Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a párom. Mi lehet az oka a viselkedésének?

Figyelt kérdés
A párommal már több éve együtt vagyunk . Mindig is voltak gondok de ezt a korkülőnbségnek tudtam be . Voltak indokolatlan összeveszések amiket napokig tartó “eltűnés” követett. 2 hónapos különlét után újra összejöttünk. Látszólag minden rendben volt . Mostanában megint előjött , hogy csak este találkozunk és ha problémám van akkor arra a reakció: megint crkuszolsz stb . Pedig csak megbeszélni szeretném ami engem zavar. Azzal jön, hogy nekem sosem jó semmi ami lényegében lehet igaz is mivel nem változik a helyzet . Most mindenben a kedvébn akartam járni és elkezdett bunkón viselkedni majd rám hárított mindent és kitalálta , hogy nem kell találkozzunk és , hogy gondolkodjam el magamon itt a hétvége ... eddig minden nap együtt aludtunk. A telefonját mindig magával cipeli . Lehet ez nem függ össze a dolgokkal és csak nekem furcsa . Ha valaki tudna valami érdemlegeset mondani azt megköszönném

2018. nov. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmi értelme ennek a "kapcsolatnak". Szakíts és keress egy normálisabb párt magadnak.
2018. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden párkapcsolatban vannak hullámvölgyek. Én nem tanácsolom, hogy azonnal szakíts, de sztem az legborzasztóbb dolog, ha a szerelmemmel nem tudom megbeszélbi a problémákat, mert ugye akkor megoldani sem tudjuk és csak halmozódik. Amiből viszont előbb utóbb szakítás lesz, muszáj kompromisszumokat kötni. Én nem hagynám, hogy lelépjen a hétvégére mondván gondolkozzak el magamon. Megmondanám neki, hogy minden hiszti nélkül üljünk le rágjuk át a problémákat mert ez az állapot se neked sem neki nem jó, ha ebben partner oké, ha nem kimaradozhat de nélküled. Mert ezzel nem old meg semmit, te meg csak agyalsz, hogy mit csinálhat...
2018. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, ez szenvedés. Én nem élnék együtt ilyen férfival.
2018. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret és nem tisztel Téged eléggé, az oka nagyon sok minden lehet.
2018. nov. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ez egy sumák manipulátor. Gyanús a telefon téma. Lehet, azért nem akar veled aludni most már minden este, hogy nyugodtan tudjon csevegni, telefonálni az új csajjal.
2018. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös válaszolóval egyet értek.
2018. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!