Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire zártatok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire zártatok ki a csaladotokat a kulonallo eletetekbol?

Figyelt kérdés
Ok mennyire szoltak bele a ti eletetekbe?
2018. nov. 16. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Bárcsak itt lennének, hogy beleszólhatnának.

32/f

2018. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Nem akartuk semennyire sem kizárni a családjainkat de voltak olyan döntések amikben makacsul ragaszkodtunk a saját álláspontunkhoz.

Hogy ez jó vagy sem, ki tudja. Egy biztos, jót akartak nekünk, megóvni bennünket az élet viharaitól és csak hálával tartozunk nekik.

2018. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
A páromét nem kellett kizárni, mert nincs neki. Én a sajátomat eléggé. Tanácsot, véleményt meghallgattam mindig, de beleszólásuk nem lehetett.
2018. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban ki se zárhattam volna őket, lassan 14 éve megszakítottam velük minden kapcsolatot, nyomós okom volt rá (alkoholizmus, bántalmazás és társai). Viszont ha anno normálisan bántak volna velem és nem zártam volna ki őket az életemből, akkor sem hagynám, hogy bármilyen módon beleszóljanak az életembe. Másnak sem hagyom, nekik miért tenném? Szerintem attól még, hogy valaki rokon még nem érdemel semmiféle kivételes bánásmódot bárki mással szemben.
2018. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárom ki őket. Soha nem szólnak bele feleslegesen a dolgainkba ha valamiről kikérem a véleményüket elmondják.Boldog vagyok,hogy ilyen családom van
2018. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zártuk ki és nem is szólnak bele az életünkbe.
2018. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinten. Nem zarjuk ki, de bele sem szolnak.
2018. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én családom tiszteletben tartotta hogy a magam útját akarom járni. A férjemé hát igen..borostyán típusok...
2018. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem zártunk ki senkit. Sőt, gyakran találkozunk, átjárunk egymáshoz. De egymás életébe kérés nélkül nem szólunk bele.
2018. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zártam ki, soha nem is akarom, de nem is szólnak bele. Viszont tanácsért bármikor fordulhatok hozzájuk.
2018. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!