Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vége mindennek? Nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége mindennek? Nem bírom tovább! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A helyzet a következo, a parommal 2 eve vagyunk egyutt, mind a ketten 22 evesek vagyunk, es nekem o az elso pàrkapcsolatom. Neki is en vagyok, azert mert elottem nem volt hosszutavu se viszonzott. De nem ez a lenyeg, hanem mostanaban jottem ra eddig mindig en adtam a kapcsolatunkba SZINTE mindent! Besokaltam, elfaradtam es olyan mar mintha csak egy szimpla emberrel elnek egyutt, mert egyutt elunk! 1eve..a testi egyuttletet is stresszlevezetesnek hasznalja. Elveszett belole a tuz, mert elkenyelmesedett, es hibasnak erzem magam mert tulon tul csak adtam minden nap tettem valamit. O is ad a kapcsolatunkba de legfokeppen en vagyok nokent a kozeppontban nem mi vagyunk hanem o es en.. Ez zavar.. Eddig azt hajtogatta minden problemat kozosen gyoztunk le de ez egy nagy onbecsapas, mindent en csinaltam.. En kerdeztem en mentem utana en kerestem a megoldast.Pasi letere annyit hisztizik mint egy kislany, es elvarja, hogy en "udvaroljak'hódítsam vissza mar az elejen is tudtam ezeket, de nem gondoltam ennyire nehez lesz!!!! Mikor kozoltem vele a tenyeket hogy ez es ez van es en szeretnek valtoztatni es valtozzunk kozosen ne szakitsunk nezzunk egy iranyba ha o is ezt akarja erre a reakcioja negativ volt, es ujjal mutogatott ram,hogy mi az hogy en azzal vadolom, hogy o nem tesz semmit! Meg, keressek mast... Aztan megint visszatertem regi onmagamhoz es elkezdtem bocsanatot kerni ofelsegetol..szerintetek mit tegyek? Mar nem birom...
2018. nov. 16. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Minek erőlteted, ha nem megy?
2018. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Pl hagyd el. Az ilyen ember aki másra mutogat és a saját hibáját nem látja az soha nem fog változni. Mondhatsz te neki bármit ő akkor is téged fog hibáztatni és ha nem tetszik ami van keressél mást. Ha ezt akarod akkor tovább viseled ha nem akkor olyan pasit keresel aki megbecsül.
2018. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen igaz minden! Ez faj a legjobban, hogy en en en mindent csak en de nem vallalhatom magamra a ferfi szerepet szamomra elveszett a ferfiassaga szoktam tole ajandekot kapni meg viragot de nekem beszelgetesre megertesre es nem targyi cselekedere van szuksegem. Egy kapcsolat munkat igenyel, es elfaradtam. De koszonom a valaszt
2018. nov. 16. 20:09
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves elso! Hat igazabol nem eroltetni szeretnem, csak el meg bennem a remeny:D
2018. nov. 16. 20:09
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

A reményhal megy a hallevesbe utoljára, meg a nyolcadik utas, a hal áll. Inkább fogadd meg a kéretlen tanácsot és keress mást.

32/f

2018. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Megmondta, hogy keressél mást..

Ne haragudj, de ha ezek utan meg te kertél bocsánatot, akkor azzal vágtad el végleg a tiszteletet feléd. Az ilyen lábtörlő típust senki sem tiszteli és becsüli meg.

Ha nem birod már, akkor tényleg minek erőlteted? Egy kapcsolathoz ketten kelletek, hogy jól működjön.

2018. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Egy tányér pacalpörkölt, és meditálj Istenre.
2018. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ilyeneket olvasva akkora megkönnyebbülés, hogy én szingli vagyok.



próbáld ki.

2018. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Elmondom, hogy minden kapcsolatban ez lesz x év után. Persze az ide írók 80%nak csodálatos a házassága 28év 3 gyerek után is heti 4 szex, sosem fáradtak, szuper boldogok ...stb.
2018. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ne alltasd magad, mindenhol ez lesz. Ugyan ez miatt hagytam el en is a baratomat. Szoval korulnezve mindenhol ez fog varni. Gondolkozom hogy esetleg lezbikus legyek e, de az a baj h a ferfiak izgatnak. De egyutt elni egy ferfival, baromi nehez... inkabb azt csinalnam a helyedben hogy ami problemam van felirom egy papirra, es elkezdenek megoldasokat talalni ra, ha beszelsz angolul akkor millio ilyen video van youtubeon tanacsadoktol. En kesobb kaptam eszbe, ugyhogy a mi kapcsolatunk tonkre ment, de en ezt csinalnam mostmar. Illetve amikor tudsz menj el otthonrol, aludj a baratnodnel, otthon. Legyetek neha kulon is, az nagyon kell a kapcsolatnak
2018. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!