Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy egy meglévő kapcsolatotok közben jöttetek rá, hogy nem a megfelelő emberrel vagytok együtt?

Figyelt kérdés

Tehát mikor nem az a helyzet,hogy megismertek egy új embert és beleszerettek,miközben kapcsolatotok van,hanem mikor rájöttök hogy egy olyan emberrel akartok lenni igazából akit régóta ismertek (akár régebb óta is mint a párokat) csak eddig nem úgy néztetek rá?

Vagy csak én vagyok ilyen lökött? xd

27L


2018. nov. 16. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus a szomszéd kertje zöldebb effekt, próbálkozz, de visszalépni nem ér.
2018. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De nalam komplexebb volt az egesz. Az a bizonyos valaki elotte is szimpatikus volt. Aztan jott az exem es osszejottunk, jol elvoltunk amig ra nem jottunk, hogy hazugsag az egesz. Mostmar az exem..
2018. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ezért szoktak emberek mormálisan szakítani...Ha úgy nézzük fiatal tini szerelmeseknél gyakori,5-10év után rájönnek a kapcsolat alatt ellenkező irányba fejlődtek.
2018. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Volt... Erről szól az életem. .. A kései felismerésekről... De fejlődni sose késő
2018. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Nekem van/volt...


Egy csaj barátom, régen rengeteget irogattunk, találkák csak rövidek voltak. Mindig nagyon jól elbeszélgettünk de neki volt párja, szóval nem nyomultam annyira de jól esett a társasága.. és gyakran ő keresett engem nem is én őt. Egyszer feldobtam neki, hogy tetszem e neki és kiröhögött, h ne haragudjak de nem vagyok az esete. De továbbra is beszélgettünk. Mindennek 5-6 éve lett vége... elkerültem új közegbe és egyből lett barátnőm is. Az elején még irogattam vele továbbra is aztán semmit. Azóta együtt vagyok a párommal, de többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot neten... születésnapok, ünnepek ... de csak a szokásos udvarias körök mentek le és semmi más... régen bezzeg ki nem fogytunk a témákból :/

A kapcsolatom ellaposodott, már 1x szakítottam is de kibékültünk... de a csaj barátom továbbra is hiányzik, de már vele sem tudom újrakezdeni mert látom, hogy már nem kér belőlem.

Na de lényeg a lényeg... az biztos, hogy a jelenlegi párommal sem lesz hosszú életű a kapcsolat. Adtam egy új esélyt az egésznek de minden csak rosszabb azóta. Sajnos 1-2 dolog miatt még nem szakíthatunk mert összekötnek bizonyos dolgok... de lassan bekövetkezik aminek kell...


Közben pedig továbbra is vágyom a csaj barátom társaságára... ami 5 éve mikor végelett nem hiányzott annyira mint most... érdekes :/

2018. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Aztán kiderül, hogy olyan szempontból vele sem illetek össze. Ennyi erővel bárki más megingathatja azt a fantasztikus kapcsolatot.

Ez nem konkrétan arról szól, akit eddig észre sem vettél. Ebből következik, hogy annyira őt sem ismered, mert nem vele jöttél össze.

2018. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

#4 Ezt remekül látod,fejlődni sosem késő.És szerintem a kêsei felismerés is jobb mint a semmilyen,és ez egy olyan témakör ahol sosem késő igazán.

Remélem érted mit akarok mondani :)

Ezt általánosságban javaslom mindenkinek

2018. nov. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!