Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinálja ezt a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt a baratom?

Figyelt kérdés

Nem akartam atmenni baratomhoz,mert naluk most nem jo a futes es nem akartam megfazn,mondtam jojjon at,de azt meg nem akarta,mert reggel akkor tobbet kell setalni.

Erre elkezdte,hogy en biztos nem szeretem ot,es azota alig beszel velem.

Kerdeztem szamtalanszor mi baja,azt mondja csak rossz kedve van,de okot nem momd miert. Szerinte ez normlis viselkedes,csak velem maskepp szokott,es en mar egy nap utan hisztizek,ha nem ez van.

Tenyleg en vagyok abnormalis,hogy rosszul esik ha ilyen kozombos meg rideg. Vagy nekem kene bocsanatot kerni? Egy heten egyszer mindig at szoktam menni,csak most mar tenyleg hideg van.


2018. nov. 16. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
A barátod nagyon önző és nem szép dolog a másik embert lelkileg sakkban tartani..
2018. nov. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Ne hagyd magad! Nem mondtál rosszat, nem kell bocsánatot kérni.

Ő mennyire szeret téged, ha inkább alszik nélküled, csak ne kelljen picit gyalogolnia?

2018. nov. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, te sajnos csak egy bejáratott p*nci vagy a barátodnak. Ha te nem mozdulsz ki és tolod át a valagad hozzá, akkor ő a kisujját sem képes megmozdítani. Tipikus elkényeztetett, "minden körülöttem forog és én vagyok a kiskirály" típusú barátod van. Nehogy meghunyászkodj, és te tudod mennyire szereted, de egy ilyen embert én ott hagytam volna az első ilyennél.
2018. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!