Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátotok nem szólna hozzátok egy óra hosszáig?

Figyelt kérdés
Mondtam neki valamit, ami állítása szerint nem tetszett neki, és utána kérdezgettem válaszolt röviden és ennyi, vagy hozzám se szólt. Amikor szóltam hozzá, azt mondta hogy üljek le, és nézzem a tvt.
2018. nov. 17. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek ido kell h lecsengjen benne a mereg. Ha nem szolna hozzam egy oraig, elfoglalnam magam, ilyen egyszeru.
2018. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Nekem pl ha nagyon megbántak, aludnom kell rá egyet, addigra fortyogok magamban. Barátom tudja, elfogadja, addig igyekszik nem hozzám szólni.
2018. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor mondja meg normálisan, hogy beszéljük meg ekkor és ekkor, addig le kell nyugodnia, de ne mondjon ilyet, hogy addig bámuljam az ostoba tévét.
2018. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az azt jelentené, hogy bedurcizott rám. Átgondolnám, hogy jogosan-e, ha igen, bocsánatot kérnék tőle és hagynám.


Van, hogy kamu durcizik, ilyenkor elkezdek olyan dolgokkal foglalkozni amit Ő is szeret: pl olyan YouTube-os vidit nézek, olyan rágcsát eszek stb... Konkrét példa: a kamudurciával befeküdt az ágyba, fal felé fordulva, nem szólt hozzám se semmi. Leültem az ágy mellé, YouTube-on beraktam vmi mém összeállítást és jött egy Windows Xp-s, és annyit hallottam, hogy visszafolytottan röhög a takaró alatt, aztán mondta, hogy tekerjem vissza :D


Ezt én is elszoktam játszani, én a kajánál szoktam feladni ezt xd


Komolyra fordítva a szót: ha tényleg megsért, akkor nem szeretem, ha hozzámszól. Kell egy kis emésztési idő, meg ameddig lehiggadok, mert nem akarok veszekedni. Ha ez sikerült, elmondom neki, hogy ez miért esett rosszul támadás nélkül. De ha b*$zogatna, hogy mi a bajod...abból nem sülne ki jó dolog.

2018. nov. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Leszarnám,duzzogjon csak
2018. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Majd szépen megtanulod, hogy a másikat ilyenkor meddig kell hagyni inkább lenyugodni, hogy ne legyen belőle veszekedés.


Én is megtanultam. Mondjuk nálunk mindketten egymáshoz csiszolódtunk: nálunk ő volt hogy képes volt így lefeküdni aludni, vagy 1-2 napig ment a durci, esetleg reggel úgy kelt, mint ha mi sem történt volna, holott délután és este hozzám sem szólt, durcázott. HA előbb szólta, akkor meg vita volt belőle.


Mindketten változtunk: én elmondtam, hogy felejtse el, hogy haraggal fekszünk le, pláne azt, hogy másnap reggel meg már jönne bújva. Én pedig tiszteletben tartom és megértem, ha ilyenkor kell neki fél óra -óra, vagy 1-2 óra, hogy lehiggadjon ha megsértődött valamin, és utána kezdünk el beszélgetni. Működik.

2018. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szokta ezt csinálni. Hagyom ilyenkor. Mára már én is rászoktam arra, hogy ilyenkoe mondom neki, hogy most hagyjon békén x ideig, mert megbántott. Jól működik, mert utána higgadtan át tudjuk beszélni.

Mindketten képesek vagyunk/voltunk ilyenkor durván beszólni a masiknak és abból tényleg nagy veszekedés alakult ki. Azóta legalább ez nincs. Kell, hogy lenyugodjon az ember.

A kamu megsértődéseket nem bírom, gyerekes. Szerencsére kinőtt belőle.

2018. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Békén hagynám, befognám a szám és elgondolkodnék.

Ha igaza volt, elnézést kérnék, ha nem, megvárnám, amíg lehiggad.

Addig mondjuk fürdenék, vagy valami hasznosat csinálnék.

2018. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 6-os vagyok


Amúgy hadd kérdezzem már meg, melyik büdös retardált pontozgatta le a válaszomat??? És mennyi ideig tartott a nyomorultnak a leghosszabb kapcsolata?


Csak kíváncsiságból kérdezem, mert az enyém már jó pár éve, nem véletlenül írtam, nálunk mi működött. Nem vágom, melyik része nem jött valamelyik gyik-es kis buborékban élő szűznek.

2018. nov. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orulnek hogy vegre befogja
2018. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!