Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedésekkel teli távkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedésekkel teli távkapcsolat, van remény hogy összeköltözés után jobb lesz?

Figyelt kérdés

8 hónap távkapcsolat, eddig legtöbb 3 hetet éltünk együt.

most 2 hónalpa távol. Még 3-4 hétig.

Nagyon sok a veszekedés, féltékenység, aggódás, magány nehezen viselése.


3-4 hét amikor úhra találkozunk egyből a hozzáköltözésem lenne-külföldre.


Van remény, hogy ha együtt élünk végre, mindketten megnyugszunk, és tud majd olyan jó lenni a kapcsolatunk ahogy azt szeretnénk, amilyen volt amikor együtt tudtunk lenni korábban?


Nagyon félek, hogy kitart e mellettem addig, és tudok e majd nyugodtabb, normálisabb lenni ha végre egymás mellett leszünk.



26/N



2018. nov. 17. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Kérdés, hogy csak amiatt van hiszti, mert távol vagytok és féltékenykedtek, vagy más dolgok miatt is összevesztek? Fontos lenne kizárni, hogy tényleg nincs más nézeteltérés: pl egy viselkedésmintája irritál, vagy ő nem bírja az egyik hobbid.

Amikor együtt vagytok, akkor is veszekedtek?

2018. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben biztos, hogy nem költöznék hozzá, főleg nem külföldre. Mi lesz, ha nem lesz jobb? Van hova visszajönnöd?
2018. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Erre az a valasz, hogy a tavkapcsolatbol fakado problemak megoldodnak, de az egyutt elesbol lesznek ujak. Lesz min osszeveszni akkor is, nyugi. Ki hogy alszik, mikor kel, tul sok meleg vizet folyaszt, miert nem jo neki a margarin vaj helyett, miert nem oda teszi a kulcsot, bla-bla-bla. Akik szeretik egymast azoknak se egyszeru osszecsiszolodni. Ez kb olyan, mint amikor gyerek szuletik a csaladba. Az is eloszor csak a gondot generalja es csak kesobb lesz igazi orom. Minden uj helyzet nehez.
2018. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom, gondolod, hogy ha már úgy se tudjátok elviselni egymást, hogy nem éltek együtt, akkor majd egymás mellett élve, mikor kijön a másik összes idegesítő szokása, működni fog? Hány éves vagy, már ne is haragudj? Ezek alapján egy naiv kislány vagy, nem igazán való neked még komoly kapcsolat.
2018. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

8 hónapja vagyunk egymástól távol szintén külföld miatt, egy-egy vitánk volt, de semmi bizalmatlanság, féltékenykedés, veszekedés. Nyugodt szívvel vágok bele az összeköltözésbe jövőre, mert minden problémát meg tudunk beszélni.


Na ez az, amit te sajnos a ti kapcsolatotokról nem tudsz elmondani.

2018. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A legtöbb vita alaptalan. Szinte csak a féltékenység. Eleinte ő volt az jobban, mostanra én. Kivel beszélt, kivel ír. Biztos nem gondol rám... szinte minden pillanatban írunk, beszélünk, együtt alszunk telefonon, sokat filmezünk. Mégis ilyen hülyeségekre ha gondolok, teljesen eluralják az agyam és nem tudom irányítani.


Amikor ott voltam is volt némi vita, de azok nem voltak olyan durvák. Ha volt is, odamentünk a másikhoz, és egy -kettő megoldódott. Most jobban elhúzódnak a veszekedések. Amikor ő a hobbijával foglalkozozz mégha órákon keresztül is, de tudtam hogy ott van, bármikor kaphatok puszit közben stb. Most ha a hobbijával eltűnik pl chatről pár órára, már azt érzem eszébe se jutok-PEDIG AKKOR IS ÍR, AMINT VAN KIS IDEJE, MÉGHA CSAK 1 PERCE IS


Leginkább az én hibámból vannak. :(


Kérdés kitart e mellettem, hogy esélyt adjunk annak hogy job legyen majd együtt. A függője lettem. :(



Éltem 3 évig az exemmel, nem ilyen okokból lett vége! szóval tudom milyen egy kapcsolazban az együtt élés.

Bár igaz, akkor is féltékeny voltam alaptalanul, de most még rosszabb

2018. nov. 17. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen féltékenyek vagytok, akkor is azok lesztek ha együtt fogtok lakin.
2018. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Átmentem ezen. Összeköltözésre viszont nekünk esély nem volt (nem részletezem most, miért.)

Nagyon eldurvult a helyzet, volt pár szakításunk (azt hiszem, 3), mielőtt véglet vége lett. Utána tönkrementem. Családom van azóta, gyerekek, de ez olyan nyomot hagyott bennem, amit sose fogok tudni kitörölni.

2018. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Sajnos a féltékenységet célszerű lenne magadban megoldanod. A példád is jól mutatja, hogy ez a Te agyadban generálódik, semmilyen tárgyilagos külső körülmény nem hat rá. Ha hajlamos vagy erre, ugyanúgy hajlamos leszel számonkérni a másikat akkor is, ha együtt éltek. Ez pedig annyira terhessé is válhat, hogy rámegy a kapcsolat. A féltékenység oka az esetek többségében nem kívül, hanem a féltékeny személy saját önértékelésében keresendő. Ezt jól alátámasztja az a félelmed is, hogy "kitart-e melletted addig"... Azért is érdemes lenne kinyomoznod ennek a valós okát, mert az nagy valószínűséggel valamilyen kisgyermekkori bizalomvesztéses tapasztalat vagy a családod kritikus hozzáállásából fakad, így eléggé igazságtalan ezt a szeretett személyre terhelni/vetíteni, de ugyanilyen igazságtalan önmagaddal szemben is, hogy egy ilyen gyerekkorban összeszedett béklyó hatással legyen az életedre. Szerencsére már számtalan jó önismereti terápia érhető el, amikben ezek az öntudatlan mozgatóerők felderíthetők és felszámolhatók. Egy egyszerű egyéni pszichoterápia is segíthet abban, hogy megtaláld azokat a hatásokat, amik a háttérből kényszerpályákra kényszerítenek bizonyos szituációkban.
2018. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!