Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Régen rengeteg pasi odavolt értem, nem volt olyan időszak, mikor minimum 3-4 ne akart volna tőlem valamit.

Mostanában, illetve az elmúlt egy évben pedig nem igazán érdeklődnek irántam.

Nem tudom, mi változhatott. Külsőmmel nincs baj, magas, vékony vagyok és az arcomat is szépnek látom. Van önbizalmam, nem nagyképűség, úgy gondolom, ez egészséges önbizalom.

Egyetemen tanulok, céltudatos vagyok, határozott, próbálok mindenkivel nagyon kedvesen viselkedni, közvetlen vagyok mindenkivel.

Szinte mindig mosolygok.

Két éve és fél éve volt utoljára párkapcsolatom. Most már vágynék rá újra, de nem jön össze.

Vélemények?

22L


2018. nov. 17. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát ennek hatására most biztosan csomó kiéhezett öreg fickó ír neked majd üzenetet :(


Szerintem na hajszold annyira a szerelmet, ha valóban így van ahogy mondtad, akkor biztosan nem azért mert "megcsúnyultál" volna. Mondjuk a szépség egyébként is szubjektív dolog :)


A lényeg, hogy szerintem ismerkedj, egyetem, koli vagy hobbival kapcsolatban. Ne elsődleges cél legyen a kapcsolat hanem a barátságok. Aztán biztosan akad majd aki neked szimpatikus és neki is az vagy. De ha mosolygós vagy akkor biztosan sok a lánybarátod. Rajtuk keresztül meg az ő partnereik baráti körén keresztül pedig már lehet ismerkedni szerintem :)


Egyébként a közvetlen csajok igen "veszélyesek" a fiúk számára. Mondom ezt fiúként... volt már emiatt szerelmi csalódásom bár elvileg tetszettem is a lánynak mégsem lett semmi mert az utolsó pillanatban "visszatáncolt. Szóval, lehethogy más fiú is járt már így és ha látják, hogy mindenkivel ilyen közvetlen vagy, akkor azt gondolják, hogy "ja ő ilyen lány, nem kell komolyan venni".


Bocs, lehethogy nagy butaságokat írtam ez csak az én személyes véleményem.


23/F

2018. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a rendes választ! :)


Lánybarátom sok van, sőt fiúhaverok is. Lehet, hogy van benne valami, hogy emiatt azt hiszik,mert mindenkivel ilyen vagyok. Bár őszintén szólva, nehezen mutatom ki, ha tetszik valaki.

Sokan ri*bancoztak le már azért, mert közvetlen voltam, de ilyen a személyiségem, általában fel sem tűnik. Pedig aztán egyikükkel se csináltam semmit.😅

2018. nov. 17. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah hát igen, vannak ilyenek :D


Ez esetben azt tanácsolnám, hogy ha valaki bejön akkor kissé "nyomulj". Persze csak ésszel és csak kicsit :)


Nem gáz ha a lány lép :) 23/f

2018. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát olyan sem volt még, hogy kezdeményeztem volna. De majd alakul. :D
2018. nov. 17. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az 1. és a 3. válaszoló is nagyon jó tanácsokat adott (fiúk ők is, akárcsak én). Nagyon előnyösnek mutattad be magad, amit a másik nembeliek kimondottan kedvelnek.

Én is azt tanácsolom: légy természetes, add a magad lényét, ne színészkedj, csak azért, hogy olyan legyél más szemében (mert neki az jön be), mint amilyen a valóságban vagy. Idővel úgyis előjönne az álarc és lehet, hogy rámenne sok éved - eredménytelenül.

A szimpatikus fiú felé egy mosoly, tekintet, mozdulat, kacaj, érintés ... biztató lehet arra, hogy közeledjen feléd. Tartózkodj azoktól, akik hetenként más lánnyal sétálnak! Randik idején pedig beszélni, beszélni és beszélni. Bármiről, de beszélni, Megismerni és egybevetni az ő véleményét a tiéddel, bármiről ezen a világon.

2018. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!