Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rendezi le a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rendezi le a legtöbb férfi annyival a problémákat, hogy ez csak női hiszti?

Figyelt kérdés

Ha elmondom a problémámat, ha éppen megbánt és tényleg nem aprósággal is az jön ki, hogy én vagyok a hisztis, sértődékeny. Ő nem "lelkizik". Ő inkább mindent a szőnyeg alá söpörne. Pedig volt egy két dolog amit máig nem tudtam elfelejteni. Ott és akkor meg szerettem volna beszélni. De nem volt hajlandó. Azóta sem. Ez pedig azóta is tüske maradt. Belül felőröl. Ez a mai napig így van. Ha bánt valami, ha megbánt, akkor én legyek toleráns és ne hisztizzek. Már Feladtam ezt az egészet. Felesleges köröket futunk. Nem érti, hogy így hamar vége lesz az egésznek.

Férfiak (tisztelet a kivételnek) miért kezelitek a komoly problémákat női hisztinek?



2018. nov. 18. 05:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, köszönöm a tiszteleted, én az általad említett kivétel vagyok. Úgyhogy nem is tudok segíteni neked ennek a problémának a megoldásában.


Csak kérdéseket tudok feltenni:

Lehet, hogy a párod ezt a fajta kommunikációt látta gyerekkorában mintaként?

Lehetséges, hogy érzelmi analfabéta?

Előfordulhat, hogy egyéb ügyekben is a másikban keresi a hibát?

Lehetséges, hogy te és a párod nem vagytok összevalók?


Szép napot!

2018. nov. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

Én nőknél tapasztaltam ugyanezt, úgyhogy ne általánosíts! Amíg szórakoztattam őket, addig jó voltam, aztán mikor elkezdtem lelkizni, vagy elmondani, mi bánt, elkezdtek elhidegülni tőlem. Többen is. De nőknél is tisztelet a kivételnek!


Te meg keress olyan férfit, aki nem ilyen!

2018. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Te, és a te kis női problémáid számára nem fontosak. Nem érdekli, nem akarja megoldani. Tűrjed. Egyébként sem ő a hibás, hisz szerinte az ő viselkedése normális, veled van baj, hogy hisztizel. Mindenért te vagy hibás, mert ha ku.ssolnál és szoba se hoznád, ami bánt, akkor neki jó lenne.

Ragozzam még?

Ezert mondom azt, hogy ha egy férfi mindent azzal rendez, hogy TE vagy hisztis, azt ki kell dobni, mint macskát.

2018. nov. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
2.. A tisztelet a kivételnek szerepel a szövegben. :)
2018. nov. 18. 07:20
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket a férfiakat úgy nevelték, hogy nem tanulhatták meg az érzelmeiket kifejezni, kezelni meg főképp nem. Már gyerekként a "szőnyeg alá söprették" velük, elidegenítették őket tőlük, mert a "világ kegyetlen", "aki az érzelmeit kimondja, az gyenge, sebezhető". Így ha felnőttként jön valaki feléjük az érzelmi igényeivel, egyszerűen nem tudnak mit kezdeni vele. Ott állnak tehetetlenül, azt gondolják, ez tőlük idegen, ez fura, ufo-dolog, ez nem fontos.

Aztán csodálkoznak, ha tönkremegy a házasságuk.

De ez csak az egyik oldal, a nőket is sok hülyeségre szokás nevelni.

2018. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
39%
Azért mert az ilyen pasik nem értenek a nőkhöz, egyszerűen nem tudják hogy működnek, így kezelni sem tudják megfelelően az ilyen helyzeteket. Vannak pasik akik ehhez is értenek, válassz olyat.
2018. nov. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Pont tegnap mondtam a paromnak (már kitudja hanyadjara hogy nem jo a kapcsolatunk,már nincs közös beszélgetés,erintes,csokok.)Mondon baj van,mert nem jo,erre ő,neki teljesen jo minden szeret,..stb..de lenyleg a lenyleg azt mondta csak ezek a hisztijeim ne lennenek.Amikor csak az erzeseimrol,eletunkrol probalnek besz,de ez hiszti!!Én egy ideje próbálom rendbe tenni mert szeretem,gyermekeink is vannak..de így..van értelme így??Nem mondhatok semmi erzelgoset meg problémáikat a paromnak??Akkor mindegy lenne ha egyedül lennek..
2018. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

"Ha kuturáltan próbálsz megbeszélni valamit, a legtöbb férfi partner lesz benne."

Te is jól tájékozott vagy a legtöbb férfi viselkedéséről ezek szerint. Amikor rákérdeztél, hogy a kérdező vajon sok férfival létesített-e szexuális aktust, akkor magadból indultál ki?

Nem tudom, neked mit jelent a kulturált beszélgetés, de ha az előbbi hangnemet, akkor remélem, nem erre vevő a "legtöbb férfi".

2018. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%

#9 Na látod, ez jogos felvetés. Teljesen igazad van, nem én sem tudom, hogy a legtöbb férfi vajon hogy viselkedne. De úgy gondolom, hogy egy civilizált társadalomban az amit normálisnak tartunk, az a jellemző viselkedési forma, nem véletlenül tartjuk normálisnak.


Egyébként férfi vagyok. Persze ettől még lehetett volna szexuális kapcsolatom számtalan férfival, és nem is nézem nézem rossz szemmel a homoszexualitást, de nem volt, így bár nem tapasztalatból, de nem is sértettségből írok. Csak próbálok józan paraszti ésszel következtetéseket levonni. :)

2018. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%

Attòl, hogy a vègère odaìrod, hogy ,,tisztelet a kivételnek", még àltalànosìtò marad a mondanivalò. Képzeld el azt, ha vki a magyarokròl ìrna egy lealacsonyìtò, mocskolòdò cikket, és odaìrja a végére, h tisztelet a kivètelnek! Akkor màr elfogadhatò a mondanivalòja?


Itt valòjàban nem kimondottan a férfiakkal, hanem a pàroddal van baj, a kérdésben mért nem őt emlìtetted meg a legtöbb fèrfi helyett?

2018. nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!