Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel a barátom megszab nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a barátom megszab nekem dolgokat?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk, és ha kimegyek a mosdóba, akkor megjegyzi hogy miért megyek már megint a mosdóba. Meg azt mondja hogy ha együtt fogunk élni, akkor nem fogok csak úgy akármilyen filmet megnézni. Én szoktam horrort nézni, ő nem.
2018. nov. 18. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szabályozni akar. Ha nem akarsz így élni, akkor keress inkább mást. Mi köze van hozzá, hogy miért mész WC-re is? Gondolom nem más pasikkal beszélsz úgy sem. Istenem.. Ha pl megvan, akkor se mehetsz cserélni, mert minek jársz.. anyám borogass. És persze, az ilyen szemeteknek van barátnőjük..
2018. nov. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem unod még magad?
2018. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szabályozni akar.

Volt ilyen kolleganőm. 8 éves házasságból szállt ki, és tudod, mi volt utána a legnagyobb öröme? Hogy nem szabja meg neki senki, hogy "két perc alatt le lehet fürdeni". Legalábbis, amikor kérdeztem (sok év találkozás után), hogy mit érez most, akkor ezt mondta, hogy senki nem szabja meg ezt neki. És hogy neki ez a szabadság.

Szerintem Nálatok is erre halad a dolog, lépj.

2018. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
lol mi az, hogy nem fogsz csak úgy akármilyen filmet megnézni? micsoda nyomorék. szakíts vele most, mert ez teljesen hülye.
2018. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!