Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked volt már problémád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked volt már problémád a párod családjával? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

Én ugy gondolom h ,,átvágják'' lehúzzák anyagilag a lányukat illetve nem közel egyformán bánnak a lányaikkal. Szegenyebb csaladrol van szo, es nem ugy tudjak tamogatni ot, de még lehúzzák őt, olyan dolgokban amit nem ők allnak(tanfolyam).


Nyilvan nem tehet rola h ilyenek a szulei es vedi őket. De engem zavar hogy nem látja ezt.


Mivel egyutt elunk igy azert engem is erint..


2018. nov. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van. És volt is. Italoznak, nem a sárga földig de isznak. 1hónapban egyszer megyünk hozzájuk a forgatókönyv, hogy könyörgök neki, hogy ne adjon a gyerekemnek tejes dolgokat az allergiára miatt amit képtelen felfogni, szerinte én hülye vagyok és hozzá kell szokni a gyereknek. Ugyan ez, hogy állandóan kézben akarja tartani, ő sír és nem adja ide mert még kell neki szokni. Vagy apósom és az ígéretei. Festő szakmája van. Amikor újították a házunkat úgy volt segít a meszelés részében. Persze mindig közbe jött valami. Mindenbe beleszólnak. Mindenben csak a rosszat látják. Nyitottunk egy büfét hónapokig hallgattuk minek az úgyis becsődöl, amikor meghivtuk az esküvőre nem az hogy gratulálok. Hanem ők nem állnak semmit (nem is kellett), persze ha bajban vannak mi adtunk már nekik. Nekem ami legjobban fájt és el engedtem őket az volt amikor terhes lettem és jött a kérdés de ti ezt jól atgondoltatok? Innentől kezdve nem idegesítem magam. A férjem családja, tudom hogy ragaszkodik hozzájuk ezért tűrök és nem "bántom" őket, mert azzal a férjem bántanám, még ha tudja, hogy igazam van akkor is.
2018. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs problema. Penzt lejmolni jottek mint az elozoe de az is normalis.
2018. nov. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Sajnos ezzel sokaknak van problémájuk, nőknek, férfiaknak egyaránt. Szerintem mindenki látja, belátja, hogy mi a probléma, de hát a francba is, mégis csak az anyám, meg az apám-gondolja mindenki. Akkor szokott ez főként problémát okozni egy családban, ha csak az egyik fél szüleivel akadnak afférok. Mertha a másik oldalon is van gáz, kiegyenlítődnek a dolgok. Mi is rengeteget veszekszünk, főleg anyós miatt, és már annyiszor megbeszéltük, hogy nem fogunk összeveszni miatta, de esküszöm generálja. Persze a többi is. Aztán besokallunk és kifigurázzuk őket, kidumáljuk őket és kiröhögjük az összes őst. Másképp nem lehet bírni. Vannak pillanatok, amikor nem lehet fikázni a másik szülőjét, mert valahogy érzékenyen érinti a másikat, de akkor is tudja, a másik, hogy igaz. Na, de mégis a családom. Hát igen, nem mi választjuk meg. Havonta egyszer ki lehet bírni a látogatást. Mondjuk én pénzt nem adnék, még családtagnak sem, egyrészt azért, mert nincs miből, másrészt rossz tapasztalat, harmadszor a szülőnek kellene segíteni a gyerekét, aztán persze fordul a kocka úgyis, ha már nagyon öregek lesznek. Szóval egy szó mint száz: sajnos ki kell bírni, ez nem fog változni. Vigyázni kell, hogy a kapcsolatot ne verjék szét, a családi békét ne bomlasszák, csak humorral lehet túlélni, és igenis mondd meg, ha valami nem tetszik, pl. hogy ne adjanak tejet a gyereknek. Ha ilyen lenne én megmondanám, ha még egyszer előfordul elmegyünk. Ezt a házastársnak is meg kell értenie a gyerek érdekében, magyarázd el a betegség lényegét,a következményeket, s hogy vegyenek laktózmentes tejtermékeket neki.Tudom ez nehéz. Az én szüleim és anyósomék is süketek mindenre, így csak drasztikus tettekkel lehet velük megértetni. Pl gluténérzékenyek lettünk. Hiába mondjuk tízmilliószor, hogy semmi péksüti, de becsempészi valami csomagba a pogácsát, én meg dobhatom ki, pedig nem akarok élelmiszert kidobni, vagy kínomba megeszem, az meg durva. Szóval visszavittük neki egy hét múlva. Egy napos drámai jelenetbe került, de talán most megértette. Nem könnyű!
2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja, bocs, a tejérzékenységet már a kommentben olvastam,de a lényeg leszűrhető.
2018. nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én anyósjelöltemék pont ilyenek mint neked kedves kérdező.


A párom az idősebb testvér és a fiatalabbat mindig kényeztetik.


A párom egyedül csinálta végig az egyetemet saját pénzéből - minimális támogatást kapott csupán tőlük.


Bezzeg a kisebbik jövőre megy egyetemre és már azon sopánkodnak, hogy hogyan fogják neki az egyetemet fizetni.


Na ilyenre kvára felcsesződök én is. Még az a szerencse, hogy a párom mesélte nem pedig helyben hallom ezeket. Páromnak megmondtam, hogy mi az hogyan fizetik majd? Fizeti magának ahogy te is.


Erre azt mondja, hogy "engem is támogattak". Mondom mivel? Havi 12.000FT-vel? Aztmondja, hogy "igen meg főzött anyum kaját mikor mentem kollégiumra vissza". Mondom na még szép, hogy a saját anyád heti 2x főz rád.


A kisebb tesó meg kapja sorra a ruhákat, nyáron sem dolgozik pedig már 18 éves.


Ha bármi történik otthon mindig a barátnőmön verik el. "Felment a villany ára, ez azért van mert te ezt meg azt csinálod." "felment a vízfogyasztás, ez azért meg azért van".


A barátnőm minden hétvégén a szüleivel van és már az apja mondogatta neki, hogy fizethetne a rezsibe... Bezzeg az, hogy heti 5 napot nincs otthon az nem zavarja őket. Jön az apja ilyen dumával, hogy ő már 17 éves korától dolgozott, meg maga fizette ezt meg azt.

Aha, a kisebb tesó is elmúlt már 17 akkor ennyivel már az is fizethetne, hiszen heti 7x ott élősködik rajtuk és mindent meg kap maga.


Persze egy 18 évesnek még kijár a támogatás, viszont a barátnőm 18 éves korától kb mindent magának vett mert dolgozott és félretette a pénzt...


Elég idegesítő az ilyen, a legszivesebben megmondanám apósomnak is csak félek, hogy úgy összevesznék velük, hogy csúnya vége lenne...

2018. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!