Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontsek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok adott egy 22 éves lany, akivel együtt vagyunk kb 1,5 éve, együtt is laktam vele majd 1 évig és most van egy szebb, okosabb 18 éves, és nagyon bejövök neki, ő is nekem... szerintetek mit csináljak? nem szeretném megbántani, meg igazából őt is szeretem és elveszíteni sem szeretném, egyszerűen olyan tökéletes, kb mindent megtesz értem :(
2018. nov. 18. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem szereted a 22 éves csajt, különben egyáltalán nem is érdeklődnél a másik kiscsaj iránt, ezért szakíts, és menj a másikhoz, te kapcsolatfüggő.

De ha ennyire sz..r a kapcsolatod, próbáltál már erről a pároddal beszélni és változtatni rajta?


Ja, és mindenkitől van szebb és jobb, azonban, akivel együtt vagy, számodra ő a tökéletes.

Nem baj, még nagyon gyerek vagy, agyilag is éretlen kisfiú vagy még.

2018. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet csak hirtelen fel lángolás van ez iránt az új csaj iránt. vagy csak vonz az új. de ha van egy szèp, okos ès hűsèges bnõd aki mindent megtesz èrted, ès te is szereted akkor ne dobd el! Lehet hogy kèsõbb megbánod. ès az új csaj sem olyan mint amilyennek gondolod. A lènyeg hogy ne csald meg a bnõdet. ha a másik kell, akkor õszintènek kell lenned vele. Ennyit megèrdemel
2018. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem nottel fel.
2018. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!