Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit kéne tennem? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem? ( első sorban keresztények válaszát várom)

Figyelt kérdés

2017 Szilveszter estéjén láttam egy férfit aki szimpatikus volt s ő is nézett engem.Kulturális rendezvény volt szóval nem buli meg ilyenek. Nem mert megszólítani. Aztán elkérte az elérhetőségem a közös barátoktól. Elkezdtünk chatelni, telefonálni, videochatelni. Már egyből egymásba szerettünk. Találkozni nem tudtunk mert külföldi magyar ( félig). Kérdezte h akarom e vele míg folytatni mert bevallotta h elég zűrös élete volt 17 éves korától 21 ig. 6 nővel feküdt már le. Drog, cigi, buli, stb. Persze nem mondott el mindent s nem is tudtam kérdezgetni mert nagyon nehezen érinti a téma s bánja amiket tett s mindig elkezd sírni. Hagyott időt h döntsek. Elég nehéz volt olyan nőként ezt elfogadnom aki nagyon vigyáz magára s senkit nem engedtem közel magamhoz mert abban hiszek h 1 férfi létezik számomra s amíg valakiben nem vagyok biztos nem hagyom h belelendüljünk a szexualitásba. Szóval én elfogadtam bár fájt tudni h ki tudja hányadik vagyok mert biztos voltam benne h nem mondta el pontosan hány nő volt előttem s a 6 csak egy hasra ütés szerű szám volt. Jobban meg akart ismerni de nekem a szüleim nem támogatták, így ő kavart körülöttem egy kis bonyodalmat h nekem milyen szigorúak a szüleim s jót akart de nem jól kivitelezte mert én jöttem ki belőle rosszul h én rosszakat mondok a szüleimtől meg stb. Ekkor már eleve volt némi szünet köztünk h lassitsunk mert tudtuk h nem fogunk találkozni egy hamar. Én ezt a szünetet megtörtem mert eljutott hozzám a hír h miket mondott a szüleimről stb. Először azt is tagadta. A bizalmam elvesztette. Össze vesztünk de nagyon. S szakítottunk úgymond bár hivatalosan nem jártunk. Majd vagy 2 hónap után újra írt s kezdődött mindnen. Nyáron találkoztunk megbocsájtottunk egymásnak s össze jöttünk hivatalosan. Többször is találkoztunk azóta s minden álomvilag volt. Erre most megtudtam valamit. Engem zavar h nem nagyon tudok a múltjáról s el kezdtünk arról beszélni. Amit míg 21 éves koráig tett nem nagyon zavart már mert akkor míg nem volt keresztény. Ugyanis megtért utánna. S amit megtudtam h amíg mi szétmentünk egyből le feküdt egy nővel 2x is. S ez azért zavar annyira mert már megtért s keresztény ember ilyet nem csinál. Én megőrzöm magam tisztán egy férfit se hagytam h hozzám érjen úgy s erre nem elég elviselnem az a sok nőt aki előttem volt hanem utánnam is egyből s mielőtt újra össze jöttünk. H tehette? Azt mondta maga alatt volt de hát én is s mégsem feküdtem le senkivel. S minden renben volt erre ezt megtudom nem is tudom hogy lett volna jobb h ha sose tudom meg vagy így. Az a baj h irtózatosan szeretem s nem tudok már nélküle élni s ő nélkülem megint vissza zuhanna abba az állapotba amibe volt. Azt mondja nélkülem vége van neki. Nagyon csúnyán beszélt velem mikor elmondtam mennyire fáj ez a dolo de tegnap mégis elment azt csinálni amit mondtam a pasztorhoz s bűnvallást tett meg kérte h szabaduljon a szexuális bunöktől. Én azt hittem kB sokkal jobb keresztény mint én mert mindig mondta h ma mit olvassunk a bibliaban stb. Együtt olvasunk párkapcsolati könyvet. S nem is ér hozzám csak megfogja a kezem az is nagy szám már ha ad egy puszit az arcomra. Nagyon óvatos velem. Ilyenkor meg okés megértem h velem nem akar elrontani semmit de mással le is fekszik engem meg még meg se csókol. Ami míg sztem bele fér egy kapcsolatba. Ő nem tudja hány embert utasítottam vissza miatta! Már nem bízom benne s most is távol van s félek h esetleg kivel fekszik le megint. Sose gondoltam volna rola azt h miután megtért ezt csinálja. S mi van ha össze veszünk valamin is s egyből másik nőhöz megy egy rövid menetre. De tervez velem s el akar később venni de akkor én tudni akarok minden kapcsolatáról ami eddig volt aztán meg együtt túllépünk. De már azt se tudom mit csináljak. Nem tudom ott hagyni mert szeretem de ezektől a dolgoktól meg össze esek. Nem tudom mikor hazudik mikor nem vagy mit titkol míg el.

Nem akarom tönkre tenni az életem s azt se tudom el tudnám e később viselni azt amilyen a múltja ha mindent megtudok róla. Nem érdemel meg igazából de mi van ha Isten azt akarja vele legyek s én változtassam meg? Akkorát csalódtam benne. Most várok s nem beszélek vele mondta h megerti ha időre van szükségem. Mit tegyek?

Annyira rossz érzés nem tudom hányadik nőnek lenni. De az előttem levokkel csak a szex volt s nem kapcsolat. De én nő létemre az ilyet nem tudom megérteni.

Elvileg nagyon szeret engem s senki másnak nem ad ennyi szeretet. De én már nem bízom benne nem hiszek neki de nem tudom elengedni se. Jó lenne valami párterápiára menni csak a ugye nem találkozunk mindnig. Most majd 1 hónap múlva jön hozzám. Csehországban él.



2018. nov. 18. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem csak keresztények fognak írni sőt olyan lehet alig fog. Nem vagyok a vallások híve de nem is erről akarok most beszélni. Szerintem ez a pasi úgy befolyásol téged mint ahogy a biblia le van írva. Te meg szépen bedölsz neki mert hát olyan nagyon szereted. Nem ad neked annyi szeretetet mint ahogyan te azt látod. Még csak meg sem csókol de mással meg simán hentereg. Nem hiába ellenzik a szüleid mert ez így nem jó és nem olyan kapcsolatot akarnak a lányuknak ahol sokat szenved. Mert ez az. Nem bízol benne. A bizalmadat elvesztette és valószínű soha nem is fogja vissza szerezni. Az meg szerintem tuti hogy ha össze vesztek ő megint máshoz megy szexért. Mivel neki a szex belefér ebbe a vallásába ő nem fog téged megvárni hogy végre oda add magad. Elveszi mástól.
2018. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%

Szia Keresztény voltam. Úgy neveltek,olyan emberek közt mozogtam. Leginkább kis falukban görög rómaikatolikus,református korombeli fiatalok közt. Nagyszüleim mélyen vallásosak,gör katolikus lévén sok hétköznapi ünnepen ott vannak templomba. Igy kerültem 8osztályos katolikus gimnáziumba.

De amit szüleid és te gondolsz nagyon fundamentalista nézet.

Római katolikus magyar papok a háborúk alatt testileg is ápolták a szex éhes nőket. Mondták falun ha egy gyerek feltűnően okos,akkor vagy a paptól vagy a tanítótól van.

Összefoglalva a szex a nők számára is testi lelki öröm,ahogy a férfiaknak is. Szerinted az Isten miért teremtett így minket??

Véleményem okosan megfontoltan szerelemből ha lefekszel valakivel a társadalom 1%át se fogja zavarni. De ha kimaradsz az életből megbánod. A keresztény 15-25éves férjezetlen nők 85%ának volt már orgazmusa 90%férfitól 8% ban kézzel intézte csak el magát maradék 2% nővel.

2018. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Én is keresztény vagyok, de ez a férfi csúfot űz a kereszténységből. Vannak ilyenek, akik előadják a nagy megtérést, de közben olyanokat csinálnak, amitől egy jóérzésű ateistának égnek állna a haja. Hagyd a fenébe, mert csak szenvedni fogsz mellette.
2018. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 peca1000 ***** válasza:
50%

Egy laza mozdulattal hajtsd el magadtól.


Keress a közösségedbe olyan férfit, aki megfelel az igényednek.


Nem fogsz találni.


A szex egy alap szükség, férfi és nő számára.


A hívő keresztények sem tartják be a házasságig szűzek maradunk részt, csak nagyon kevesen.


Vénlányként fogsz meghalni, ha ebből nem engedsz.


Ha egyszer az életben lefekszel egy férfival, és netán orgazmusod is lenne, akkor döbbensz rá, hogy milyen hülye voltál, hogy ettöl fosztottad meg magad eddig.

2018. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit, hogy én inkább választanék egy becsületes, őszinte nem keresztény férfit, aki szeret és tisztel, mint egy olyan "keresztényt " aki manipulál és játszik velem, maga sem tudja mit akar vagy nem tud magának parancsolni.
2018. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

Én sem voltam mindig ilyen vallásos, és úgy mint a barátodnak szőrnyű múltam van.

Ezért mondom, hogy engedd el a múltját, mert ha megváltozott, rád nem így fog tekinteni, mint az előzőkre.

A kérdés, hogy valóban megvaltozott-e.

Saját példát mondok, én is rengetegszer lefeküdtem a volt barátnőmmel, évekig együtt voltunk. Amikor szakítottunk elhataroztam, hogy más életét fogok élni, megértem Istenhez, és azóta is nagyjából betartom, senkivel nem feküdtem le, pedig én nem tartozom semmilyen lánynak hűséggel, csak Istennek.

Nem úgy mint az említett barátod.

Bizonyosodj meg róla hogy tényleg komolyan gondol-e téged, nem pedig csak ki akarja használni a hitedet... 😞

Azt írtad nem tudsz megbízni benne, pedig anélkül ne menjél bele semmi komolyba, a kapcsolatok, házasságok a bizalomra alapszanak, és ha az alap ingatag, akkor összeborul amit felepitettél.

Az meg nem jó dolog, hogy te megtartod magad tisztának, visszautasitasz másokat, és ő meg ezek ellenére sem, mert "gyenge vagyok, meg magam alatt vagyok" én is férfi vagyok, tudom milyen érzés, és egyszer visszautasitottam valakit, annak ellenére hogy nincs senki más, nem mint neki.

De mindegy, mindenki képes a változásra, főleg, ha Istennel a szívében jár, szóval segítsd őt, lehet pont te kellesz neki hogy ő is végleg elengedje a múltját.

Persze arra akkor is vigyázz hogy ne járj úgy mint az a sok fiatal keresztény lány, hogy a hitedet kihasználva szerezzen meg magának...

25f

2018. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kiscsillag a távkapcsolat keveseknek jön be igazán....
2018. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Peca, ha egetrengető orgazmusért szexelnénk férfiakkal, már meguntuk volna, hogy soha nem jön.
2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
8as attól hogy az aktuálissal nem jön. Lehet tanítani,ha hagyja magát. Vagy cserélni.....Minden nőnek kell tudni mitől megy el.
2018. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos a kereszténység kinyiffantja az egészséges lelki életet. Ez az iszonyatos kifacsart okoskodás meg a mindenben Isten és Jézus keresése meglehetősen debillé képes tenni embereket. Szerintem ha ebből a sztoriból kivonod a vallást, akkor rögtön látszódik a lényeg: a választottad nem tért meg, csak az ilyen szentemberek gyengeségét használja ki és fekteti meg az "óvatlan" nőket sorban. Azt kell mondanom, hogy helyesen teszi. Szerintem add be te is a derekad.
2018. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!