Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy korábban kikkel volt együtt?

Figyelt kérdés

A barátommal már 7 hónapja vagyunk együtt. Iszonyatosan zavar, hogy korábban volt 2 tinderes egyéjszakás kalandja, hogy csak találkozott a lányokkal, lefeküdtek és ennyi.

Pedig nem adott rá okot, sosem dicséri őket meg semmi, sőt nem is beszél róluk, csak én kérdezgetem...valamiért szörnyen zavar

Néha bevillannak képek, hogy más lánnyal van vagy csak a gondolataim középpontjában ez van, hogy ő kikkel volt stb.

Tudom, hogy nem kéne a múlttal foglalkozni, de valahogy ez a gyakorlatban mégsem megy. Hogyan tudnám ezt lezárni?

Hiszen nekem is volt előtte 3 fiúval szexuális kapcsolatom

Mit kéne tennem?



2018. nov. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok.. erdekel, kutatok, megtudok minden reszletet es utana orlom magam. En a kisebbsegi komplexusomra fogom, meg arra hogy beteg az agyam. :D az a legjobb ha nem kerdezoskodsz ilyesmirol. De ha mar megvan a baj, akkor ne asd bele magad jobban. Es ha eszedbejut probald meg elhesegetni a gondolatot. Mindenkinek van multja, es van oka hogy nem azokkal a lanyokkal van
2018. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt csinálom. Szerintem nekem is beteg az agyam :D
2018. nov. 18. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen hamar még nem született itt megoldás. :D

32/f

2018. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam... De idővel elmúlt!! Már nem kutakodom nem jár a múltján a fejem... A jelenre és a jővőre gondolok.. Lányok idővel el múlik... Kitartás
2018. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2018. nov. 18. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Mert a nők ilyenek , az én volt barátnőm is ugrott ha meglátta valamelyik lányt akihez közöm volt , akár barátság szinten is ... Férfi bezzeg az viselje ha előtte egy megtermett husánggal kezelgették a barátnőjét . Ha én képes vagyok férfiként szemet hunyni a múlton és nem abban vájkálni , hogy x-y miben volt jobb mint én , akkor a nő is a jelenben éljen már ne olyan időkbe helyezze magát szellemileg ahol ő még sehol sem volt .
2018. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!