Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog valtozni a ferjem, vagy hiaba varok erre?

Figyelt kérdés
Nagyon roviden, annyi hogy par eve vele vagyok, van kozos kisbabank.Ismerkedeskir huzta elottem a mezes madzagot, beleszerettem azonnal, es a mai napig ezt az embert szeretem. O a mindenem az eletem. Csak hat utobbi honapokban ez az ember azaz a ferjem teljesen mas lett. Mindent elkivet hogy konfliktusokat csinaljon kettonk kozott. Mar amikor betelik nalam is a pohar, kijon belolem az idegesseg, es nem megsertve a ferjem de visszaszolok. Csakhat elegem lett a hizelges harag hizelges harag jatekbol.Nem birom tovabb es osszevagyok zavarva. Nemttudom mit akar.En eddig azon voltam hogy probaltam helyrehozni a kapcsolatot, de o nem hajlik ra. Az a baj, az az ember van elottem akit megszerettem, es nem a mostani enjet szeretem. Felek elvesziteni mert nem fog ujra a regi lenni, szerintem. A mostani masik arca pedig elviselhetetlen egy parkapcsolatban. Nemtudom mit tegyek..
2018. nov. 18. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Van valakije.
2018. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Tálald tényként normális pillanatában, hogy ezeket a problémákat tapasztalod mostanában, mondja el az okát és oldjátok meg. Aztán adj ultimátumot, hogy elmondja és megoldjátok vagy nem és szétmentek.

32/f

2018. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is van valakije
2018. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetet, nekem is volt ilyen személy, akit nagyon szerettem de megváltozott. Nálunk teljes elhidegülés lett a vége, egy nem túl szép szakítással. Utána is szerettem volna visszacsinálni, de tudtam hogy ő már nem az az ember.


Egyébként tényleg olyan, mintha szeretője lenne. Én a helyedben felhoznám neki - nem kérésként, hanem hogy te ezt igenis szeretnéd - hogy menjetek el párkapcsolati tanácsadóhoz/pszichológushoz, aki segíthet.

Másrészt meg titokban felkeresnék egy ügyvédet, aki ilyenekre szakosodott, hogy felmérjem a lehetőségeimet, hogy ha végül ne adj isten válásra kerülne a sor.


Hajrá.

2018. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy klasszikus húzd meg - ereszd el típusú párkapcsolati játszma.



A játszmáknak pedig úgy lehet véget vetni, hogy kilépsz belőle. Ha elkezdi a zaklatást, akkor ne várd meg, amíg felidegel, hanem rögtön az elején jelezd.


Ha jön utána békülni, akkor jelezd, hogy ez nem úgy működik, hogy most gyorsan kibékül, és kezdi elölről.


Van egy csomó ilyen témájú könyv, olvasgass

2018. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beteg féreg , az évek alatt úgy látszik elment az esze.
2018. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja nincs senkije. Azt mondja ha lenne, akkor megmondana h van mas.
2018. nov. 18. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Neked ez jó? Nem. Változik? Nem. Akkor?


1+1=2

2018. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A #4 #5 jól leírta a helyzetet. 100% van valakije, de nem fogja beismerni. Ugyanígy kezdődött nálunk is. Most rád akarja tenni a terhet, téged okolva, hogy kisebb legyen a bűntudata. Biztosítsd be magad és lépj ki, mert hanem pár hónap/év múlva derül ki, hogy a hátad mögött kettős életet élt. Nehéz lesz!

Ha én anno a megérzéseimre hallgattam volna, talán nem úgy történtek volna a dolgok ahogy történtek. Eleinte sokkolt, mert még szerettem. De utána kimásztam abból a sz...l és azóta a fejét a falba veri, hogy velem kezdett. Te se hagyd, hogy megalázzon!

2018. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!