Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyanok véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik éltek bántalmazó kapcsolatban. Nem tudom összeszedni magam! Van bármi ami segíthet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 3 évet töltöttem egy olyan ember mellett aki többször is bántott, megráncigált, megütött. Nehéz elmagyarázni, de mindig hittem hogy változik a helyzet és visszakapom az embert akit megismertem, de csak rosszabb lett. Semmi nem volt jó már neki, az önbecsülésemet is teljesen tönkretette.összeszedtem magam és elhagytam, viszont eddig még ahányszor próbáltam mindig újra vissza akart jönni. Most utoljára azt mondta nekem, megkeseríti a további életemet. A fenyegetés sem az első eset volt. Nem szeretnék konkrétumokat írni, de romokban vagyok, a barátaim eltávolodtak tőlem mialatt vele voltam, egyedül vagyok teljesen ezzel és már attól félek sosem fogok tudni felállni. Mindenféle kapcsolatra képtelennek érzem magam, folyamatosan az elvesztett 3 év és a régi boldog önmagam jár a fejemben, borzasztó az egész. Biztos hülye kérdésnek tűnik ez így de ha van bármi ami szerintetek segítene, irjátok légyszives! Köszönöm.

2018. nov. 18. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velük beszélj: [link] illetve írj Csides Katáéknak is: amor@fixhd.tv, biztos fognak segíteni.
2018. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Most konkrétan vége ennek a kapcsolatnak, sikerült szakítani, vagy még mindig benne vagy ?
2018. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen,vége.Abba fogok belebolondulni, hogy hónapok óta görgetem magamban a "most hogyan tovább?"-ot és csak egyre nehezebb.
2018. nov. 18. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Én azt tanácsolom neked, hogy tarts most szünetet. Rendezd az életed egyéb dolgait, kvázi alakíts át mindent. Sok múlik a környezeten is. Pl. rendezd át a lakásod, dobj ki mindent amihez rossz emlékek fűznek. Válts telefonszámot, bár ezen azt hiszem túl vagy.

Csináltass új frizurát, és csak előre nézz!!!

Elkezdhetsz valakit sportolni is.

Szóval változtass mindenen, kezdj teljesen új életet.

Nagy hiba a múltban élni. Soha többé ne függj senkitől.

Se párkapcsolatban, se barátilag.

2018. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus emberrel voltál együtt. A legsúlyosabb... Szerintem érdemes lenne 2 szekrényt felbérelni, ha tényleg nem áll le, hogy kicsit bírják jobb belátásra. A rendőrség semmit nem csinál, amíg vér nem folyik. Kérj szakmai segítséget is, bántalmazott nőktől. Asszem vab ilyen alapítvány is, vagy egyesület.
2018. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsonak.

Nem irtad le hogy most akkor ha mar nem vagytok egyutt hogyan fenyeget, hogy tud fenyegetni ha nem vele laksz.

O ilyen tipus, az egyik baratnomnek volt gyereke is egy ilyentol, de elment kulfoldre a gyerekeivel, tonkre akarta tenni, de nem tudta majd jó par ev utan abbahagyta a fenyegetozest,meg mindig haragszik ra de annyival maradt.


Szedd ossze magad. Mond hogy most egyedul akarsz lenni ha kerdez vmit.

2018. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy helyen éltek? Maradt bármi kapocs köztetek?

32/f

2018. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam en mar hogy egyedul akarok lenni es akkor az volt a valasz hogy "na ki az uj szerzemenyem, biztos hogy van ugyis megtudja ki az...meg hogy en milyen olcso no vagyok ha egybol igy elmegyek es hogy ot aztan nem alazom meg igy"
2018. nov. 18. 18:06
 9/10 A kérdező kommentje:
25 km-re lakik. Egyutt eltunk, visszakoltoztem szuleimhez.
2018. nov. 18. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnél azért biztonságban vagy. Legalább is addig, míg végleg eltűnnél a képből (már ha ez szükséges).

32/f

2018. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!