Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiszeretni valakiből? Sikerült már ez valakinek?

Figyelt kérdés

Irtó kínos és hülye helyzetbe kerültem. Megpróbálom nagyon tömören megfogalmazni.


A 10 éves párkapcsolatom elég nagy válságba került, majdnem szakítottunk is de aztán úgy döntöttünk adunk ennek egy utolsó esélyt. Csakhogy közben nekem eléggé felkeltette az érdeklődésem az egyik munkatársam... Azt hittem csak fellángolás, de sajnos még mindig nem múltak el az érzések, egy hónapja őrlődök ebben, holott ez a pasi még csak nem is az esetem. Nem akarok érezni iránta semmit, fogalmam sincs miért nem múltak el, arról nem is beszélve mennyire iszonyatosan zavarban vagyok a közelében.

El tudom valahogy mulasztani ezt a hülye érzést vagy erre nincs módszer?


Előre is köszönöm!

27/n


2018. nov. 18. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

De akkor minek táncoltatok vissza, most őszintén, ha már szakításnál jártatok?


Folytatjátok, majd mégiscsak szerelmes leszel másba. Nem bántalak, félre ne értsd, csak ennek így nincs értelme. Az, hogy belezúgtál a másikba, azért van, mert a kapcsolatodnak már vége van, csak töketlenkedtek még egy ideig. A belezúgásod pont ezért történik és pont erre hívja fel a figyelmet a tudatalatti, mert a tudatod itt elbukott. :D Megmutatja neked, mi hiányzik. Mindig pontosan azt látod meg a másikban ilyenkor, ami hiányzik, hogy észrevedd.


Amíg tart ez az állapot és a másikra gondolsz állandóan, csak félig vagy benne a kapcsolatodban, sajnos tudom miről beszélsz. Azt a pontot, amikor meglátod, mikor van értelme abbahagyni, neked kell tudnod. De a helyedben én nem a másikkal foglalkoznék most, hanem a jelenlegivel, már ha nem csupán időhúzásként táncoltatok vissza, vagy a változástól való félelemtől. Ezt nektek kell tudni..

2018. nov. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!