Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire kúszik bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire kúszik bele a kapcsolatába a féltékenység?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt leküzdeni? Tönkre tehet egy kapcsolatot?

Mindketten féltékenyek vagyunk párommal. Csak ő ezt nem ismeri be. Pedig még az utcan is beszól ha valaki rám néz. Ráírt Facebookon is arra aki lájkolta a képem. És azt mondja én vagyok aki állandóan féltékenykedek. Az a baj, hogy nekem okom is volt rá. Azóta a bizalom picit megcsappant. Rosszul esik a viselkedése. Persze nyilván nekem is javulnom kell.

Hogyan lehetne ezt megoldani ha meghallgatni sem hajlandó, nem ismeri be ha ő is hibázik, mindenért én vagyok a felelős? (mert én féltékeny és hisztis vagyok....)



2018. nov. 19. 05:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy attól függetlenül, hogy okom volt a féltékenységre eléggé vissza fogtam magam. Illetve azóta is csak ha nagyon bánt valami említem meg.
2018. nov. 19. 06:05
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Onbizalomhiany.


En nem vagyok feltekeny. Felesleges energia pocsekolas.

Ha a hatam mogot megcsal akkor ugyis lebukik es lapat...

Ha megbeszeli velem h szeretne massal lenni akkor aldasom adom ra.

De csak akkor ha o is hasonloan velekedik iranyomban.

2018. nov. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a feltekenyseg, de ilyen kapcsolatbab elni is idopocsekolas. Minek lennek valakivel, aki egy utolso mocskos hazug kvanak tart?
2018. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam féltékeny, de nem is lennék olyan kapcsolatban, ahol a féltékenység jelen van.

Bizunk egymásban, vagy nem. Nincs bizalom, ott a kapcsolat vége.

2018. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dolgozz az önbizalmadon. De mindenekelőtt hajitsd ki az életedből ezt a suttyó gyökeret! Ő nem önbizalomhiány miatt féltékenykedik, hanem mert magából indul ki. Mint írtad is, okod is volt a féltékenységre. Ő a megbizhatatlan, de kivetíti rád, mert az egója nem bírná elviselni, ha ezt vele szemben tennék.

Szóval lapát, ilyen nyomi mellett ilyen kapcsolatban csak az idődet veszegeted.

2018. nov. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ember több okból lehet féltékeny. Legtöbbször ez az önbizalomhiány és a saját bizonytalansága. Máskülönben azok is extramód féltékenykednek és támadnak, akik saját maguk megcsalják vagy csalták a párjukat.


Egyébként a féltékenység normális szinten teljesen rendben van, de ez nem ott kezdődik, hogy ráír arra aki kedveli a képedet. :D :D Ez nagyon vicces, ne haragudj.. Ez beteges, remélem látod kívülről. ( Az én barátom is féltékeny típus és nem szereti, ha megbámulnak és hasonlók, de nem éget sem engem sem saját magát ilyennel)

2018. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A párom, mikor megsimerkedtünk úgy festette le magát, mint féltékenykedő tipús aki nem tűri el a fiú haverokat és volt kapcsolata amit ez tett tönkre. Ezzel szemben egy év alatt odaáig jutottunk, hogy probléma nélkül megyek a fiú haverjaimmal találkozni vagy a barátnőimmel csavarogni. Ha egyszer làtod a másikon hogy odaáig van érted és tiszta szívből szeret, törődik veled, akkor meg sem fordul a fejedben, hogy megcsalna. Sokan mondják, hogy ha féltékenység nincs akkor szerelem sem. Ez nem igaz.

Ha a párom annyira nem bízna bennem, hogy ellenőrizgetné a facebookomat meg olyesmi akkor szakítanék vele. (Vannak olyan begyöpösödöttek pl akik ezt úgy értelmezik, hogy "aha, szakítasz? Tudtam, biztos harmadik fél" és az önvizsgálatuk ismét elmarad. De ez már egy másik téma)

2018. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnél az voltam, bőőőven adott rá okot.

A férjemmel mióta együtt vagyunk, mindketten egy-egy emberre voltunk igazán féltékenyek. Nem olyan értelemben, hogy aggódtunk amiatt, hogy a másik megcsal vele, csak a kívülállón éreztük, hogy nem annyira tiszta szándékkal közelít, és hát azért ez akkor is zavaró, ha bízol a párodban. Ez mindkétszer be is igazolódott, a férjemnek is igaza volt a pasival kapcsolatban, akire kiakadt (természetesen lekoptattam azonnal, amint kiderült, hogy mit akar), és nekem is a csajjal kapcsolatban (a férjem is rögtön megszakította vele a kapcsolatot).

Amúgy a mindennapokban nem jellemző nálunk egyáltalán, nagy a bizalom köztünk.

2018. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az exemnél majdnem napi szintű lett, mint kiderült, adott rá bőőőőven okot.


Jelenlegi párommal abszolút nincs ilyen érzésem!


30N

2018. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!