Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

A párom ki van akadva,hogy van 1-2 fiú BARÀTOM,akikkel ha nagy ritkán találkozom,megöleljük es puszuljuk egymást.

Semmi komolyabb nem volt soha,csak baráti puszi és ölelés.

Túlreagalja?


2018. nov. 19. 08:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%

Ellenkező esetben te hogy reagálnád le, ha ő puszilgatná, meg ölelné a csaj barátait? Minden férfi valahol birtokló típus, van aki leszarja ha megcsalják, úgy van vele, hogy van másik.. de sok olyan van, és szerintem ebből van a többség is, akiknek viszont ez már nem tetszik és többnyire ki is mutatja.

Ettől függetlenül nem lesz normális persze.

Csak akinél ez nincs megszokva, meg nem élt át hasonlót, nem fog jól alkalmazkodni hozzá.

2018. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Nekem ezért sem kell barátnő inkább. Nem rabolom senki idejét, mert úgy se tűrném meg, hogy férfiakkal találkozgasson, vagy még akár ilyen legyen mint nálad.

Megmondanám, akkor lehetsz velük nyugodtan..

Szóval beletartozok abba, aki nem tetszését nyilvánítaná ki. De csak azért leginkább mert én nem vagyok szociális, nincsenek barátaim se, és nem ebbe nőttem fel, hogy az "én barátnőmet" puszilgassák a haverjai, mert ők ezt szokták meg.

2018. nov. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Ha ennyire birtokló típus, abból lehet még problémád a későbbiek folyamán is. Egy egészséges féltékenység nem baj, ha van valakiben, de itt ez már inkább a bizalmatlanság határát súrolja. Mi lesz, ha később lesz egy munkahelyed, ahol nem csak nők dolgoznak majd? Vagy bármilyen olyan helyzet, ahol pasik is szerepelnek? Nem beszélgethetsz a szomszéd sráccal? Nem mehetsz el egy osztálytalálkozóra, vagy egy csajos estére a barátnőiddel? Mennyire vagy képes mindezt hosszú távon tolerálni?

Kommunikáljatok! Kérdezd meg, mi zavarja őt ebben a helyzetben, és próbáljatok megoldást találni rá. Nagyon rossz egy olyan kapcsolatban élni, ahol állandóan magyarázkodnod kell, ha egy ellenkező nemű emberrel merészelsz kommunikálni.

2018. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Én sértőnek találnám, hogy nem bízik meg bennem. Beszélgetnénk a dologról, de ha nincs megoldás, nem lennék vele. Nem azért mert " a barátaimat választom" hanem mert ez a viselkedés beteges.
2018. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Engem amúgy rohadtul nem érdekelne, hogy kivel beszélget és kivel nem. Max akkor érdekelne, ha az már olyan formát öltene, ami nem normális egy nő részéről.

Pl: flörtölgetés, vagy szexuális jellegű témák kivesézése.

De ettől függetlenül ez a puszi-puszi tuti, hogy nem tetszene. Én se álok le puszilgatni senkit, még egy fiú havert se. Mert ahogy mondtam, nem ebben nőttem fel és nekem ez nem normális.

2018. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%

Diszkrimináljátok a fiú havereket mert pénisz van a lábuk között? Ejnye. És a lány barátait megpuszilhatja? Mi van ha biszexuális? Hahó emberek, ez egy arcrapuszi! Sőt, az én környezetemben csak egymás arcát érintik két oldalról és a levegőbe cuppantanak. Ha az én párom így reagálna eléggé sértve érezném magam. Miféle olcsó nőnek néz engem, hogy megcsalom a haverjaimmal? Vagy miféle kisebbségi komplexusa kell legyen ahhoz, hogy mások előtt megszégyenítve érezze magát mert köszönök egy barátomnak?

Vannak haverjaim akiket jóval a párom megismerése előttről ismerek, ha annyira vonzónak tartottam volna őket (és fordítva) akkor velük jártam volna. Sőt, az exemmel is jóban vagyok. Szoktam beszélni róla a párommal akivel gyakran agyalunk azon, hogy hogyan oldhatná meg a problémáit akár a barátnőjével is. Sok ember nem tud fölülemelkedni a sztereotípiákon, meg a fiú-lány barátság körül kialakult baromságokon...

2018. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is van két jo pasi baratom! És? Ha nem tetszik az adott pasinak akkor ennyi. Engem sem erdekel kivel haverkodik.

N27

2018. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is vannak fiú barátaim, de soha nem ölelgetném meg puszilgatnám őket...

Páromnak is vannak lány barátai, nem zavarnak, de ha csókolgatná őket, akkor nem lenne túl őszinte a mosolyom.


A kérés alapján mondjuk nekem nem tiszta:

A párodat az zavarja, hogy vannak fiú barátaid? Mert akkor szerintem túlreagálja.

Vagy az zavarja, hogy ölelgetitek puszilgatjátok egymást? Ez szvsz jogos.


Amúgy tök mindegy, hogy szerintünk mi fér bele, meg mi nem.

Most ha ide húsz ember leírja, hogy szerinte még a mással való szex is belefér, csak húzzanak gumit, akkor a párod ezentúl kevésbé lesz kiakadva? :D

2018. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Utolsóval érték egyet. Nekünk is vannak ellenkező nemű barátaink de ez a puszilgatom ölelem dolog annyira... Minek? kategória. Ölelem és puszilom a családom a férjem. De ez nálunk nem fér bele mással.
2018. nov. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi a búbánatért lettem lepontozva, amikor a kérdésre válaszoltam???

Ez még mindig nem az egyetértek-nem értek egyet gomb.

2018. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!