Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem férfiatlan ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem férfiatlan ha egy pár férfi tagja a közös autó vásárlásakor teljes érdektelenséggel áll a témához?

Figyelt kérdés
És az autószalonban mindenre az a válasza hogy "meg kell beszélni az értékesítővel, mert ő ért hozzá".

2018. nov. 19. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Egy, értékesitőre nem hallgatunk, neki az a dolga, abból él, hogy mindent eladjon.

Kettő, engem sem érdekel, mindig a párom /nő/ vett autót. Nekem két dolog számit az autónál, alap kényelem legyen és biztosra el tudjak jutni A-ból B-be vele.

2018. nov. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Na most érdektelen, vagy nem ért hozzá? Nem mindegy. Ha érdektelen, az szerintem gáz, mert egy jellemzően nagy kiadásról van szó, igenis foglalkozzon vele. Ha mindenre az a válasza, hogy ő nem ért hozzá, az nem baj, sokkal nagyobb kárt tudna úgy okozni, ha macsóskodna, hogy mennyire ért hozzá, miközben egy manuális váltót nem tud megkülönböztetni egy automatától.
2018. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Hmm. Az az igazság, hogy engem férfiként annyira hidegen hagynak az autók, hogy az valami borzasztó, de ha autóvásárlásra adom a fejem (gyerekek miatt kelleni fog úgyis, nem akarok bkv-val bumszlizni üvöltő csemetékkel), akkor előzetesen utánajárok és már konkrét elképzeléssel megyek az autókereskedésbe.


Úgyhogy itt inkább a férfi felkészületlensége (autótól függetlenül) lehet a kiábrándító.

2018. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%

Kiábrándító tud lenni egy ilyen férfi aki egy szeget nem tud beverni a falba.

Minimum ha valaki kocsit vesz akkor utánajár a részleteknek. Ne egy nőtől várja már el hogy műszaki dolgokról döntsön.

A kereskedő pedig ahhoz ért leginkább hogy melyik kocsin mekkora az ő részesedése, neki az a világon a legmegbízhatóbb legjobb autó.

2018. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Az értékesítő ellenérdekű fél... Nem férfiatlan, hanem életképtelen
2018. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Ezek szerint, egy férfi attól lesz férfi, hogy ért az autókhoz. Aki az autókhoz nem ért, nem ismeri az autókat, az nem férfi.
2018. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%

Az értékesítő se nagyon ért hozzá, csak betanulja a szöveget. Neki az a célja, hogy eladjon, akár sz.rt is.

Nincs esetleg egy ismerős autószerelőd, akivel el tudnál menni, autót nézni? Na, látod, ilyen egyszerű.


Párom se ért az autókhoz, attól még szeretem.

2018. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

"Minimum ha valaki kocsit vesz akkor utánajár a részleteknek. Ne egy nőtől várja már el hogy műszaki dolgokról döntsön."


Tehát ő sem tudja. Csak ha utána jár. A nő is utána tud járni.

Amúgy nem ettől lesz valaki férfias vagy férfiatlan. Legalább olyan lesz az autó, amilyent én akarok :)

2018. nov. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne férfiatlan? Halál komolyan kérdezem, abszolút nem értem, miért kellene minden férfinak autóbzinak lenni.

Valaki meg tudná magyarázni?

2018. nov. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nagyon nem jönnek be a műszaki analfabéta férfiak. Van egy minimális elvárás a műszaki dolgok felé, ahogyan a férfiak is elvárják a nőktől a "női dolgok" ismeretét.
2018. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!